Gabriela a její partner miliardář Igor Fait mají dohromady opravdu velkou rodinu. Brněnský podnikatel je otcem dvou synů a dospělé dcery.

Velká rodina

Partyšová má svého jediného syna ve výhradní péči. Kristián se se svým otcem Josefem Koktou nestýká. Moderátorka mu nechala změnit i příjmení. Jmenuje se po ní. „Kristián je už chlapec, který mě o hlavu přerostl, úspěšně odmaturoval a studuje na střední škole reklamní a umělecké tvorby. V prosinci oslaví 16 let a prvním dárkem, který si léta přál, je vidět fotbalový zápas klubu Manchester City, takže za pár dní na něj letíme. Bude to takový klučičí trip, protože s námi letí i synové mého přítele,“ prozradila spokojená Gabriela pro Blesk. „Myslím, že mě berou jako kamarádku. Mám radost, že jsme si všichni sedli,“ pochlubila se rodinnou pohodou. „Všichni moc rádi cestujeme a užíváme si to. Jsem stále zamilovaná a vážím si každé společné chvíle. Navíc všichni rádi hrajeme golf, takže ideál,“ dodala.

Půvabná dcera

Mimo dva syny má vlivný podnikatel i půvabnou dceru. Jak to tak vypadá, s tou se Partyšová také sblížila. Elisabeta Faitová byla totiž jedním z hostů ve Snídani s Novou. Tento pořad Partyšová roky na televizi Nova moderovala. Sympatická blondýnka se věnuje adrenalinovému sportu jetsurf, právě ten v oblíbeném pořadu prezentovala. Mimo Snídani s Novou se obě důležité ženy Igora Faita potkávají i na společenských akcích. Například prestižní událost Ples Jako Brno si ani jedna nenechají ujít.

Igora Faita zařadil v roce 2022 magazín Forbes na 91. místo na žebříčku nejbohatších Čechů s hodnotou majetku ve výši 3,8 miliardy korun.

Související články