Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Partyšová při rozvodu zakázala Koktovi kontakt se synem. Ten doufá v nápravu

Gabriela Partyšová a Josef Kokta
Gabriela Partyšová a Josef Kokta
Zdroj: David Kundrát, Martin Hykl / CNC / Profimedia
Gabriela Partyšová a Josef Kokta

Je to už 10 let, co se moderátorka Gabriela Partyšová a podnikatel Josef Kokta rozvedli poté, co celá republika řešila jeho románek s Ornellou Štikovou. Při rozvodu byl Kokta k Partyšové opravdu velkorysý a dopřál jí vše, po čem toužila. Dokonce se kvůli ní vzdal i jejich společného syna Kristiána. To by ale dnes možná vzal jako jediné zpět. 

Když se v roce 2006 provdala Gabriela Partyšová za podnikatele Josefa Koktu, vypadali jako ten nejšťastnější pár. To ale jen do roku 2012, když se začaly médii šířit zprávy o tom, že má Kokta milenku Ornellu Štikovou. Partyšová se zpočátku snažila vše hodit za hlavu a v manželství chtěla pokračovat. Jenže se následně ukázalo, že je Ornella s Koktou těhotná, což bylo pro moderátorku zprávou, kterou už jen tak přejít nedokázala. A tak rok na to přišel rozvod. 

Rozvod za všechny prachy

Multimilionář si byl plně vědom své chyby, a tak své manželce u rozvodu vyhověl, v čem se jen dalo. A ta tak od soudu podle Blesku odešla bohatší o 27 milionů korun. „Majetek je vyřešen. Všechno včetně domu jsem nechal Gábině. Chci, aby matky mých dětí byly v pohodě. Důležitější pro mě je, že Kristiána budu vídat, kdy budu chtít, a pomůžu s jeho výchovou,” uvedl tehdy pro zmíněnou redakci sám podnikatel. Se společnou výchovou syna Kristiána to ale nakonec vůbec nebylo tak slavné, jak bylo řečeno. Partyšová totiž exmanželovi styk se synem zakázala. 

Neviděli se 10 let

Josef Kokta tak svého syna neviděl prakticky od rozvodu. „Stále platí, že se s Kristiánem nesmím vídat. Byla tam ohledně toho mezi námi ústní dohoda. Proč to Gábina chtěla, to nevím, její myšlenkové pochody jsem nezkoumal,” svěřil se přednedávnem Kokta v rozhovoru pro eXtra.cz a dodal, že doufá, že jej syn brzy vyhledá a budou moci pracovat na svém vztahu. 

Kristián v prosince oslavil své patnácté narozeniny a vyrostl z něj sympatický fešák. Partyšová se nedávno dokonce pochlubila jeho aktuální fotkou, ze které je patrné, že patnáctiletý chlapec už přerostl svou maminku. V září se chystá na střední školu a prožívá velké změny. Je ale otázkou, zda ve svém životě najde místo pro svého otce. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky