Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Párty na kolečkách rozjedou The Tap Tap

Párty na kolečkách rozjedou The Tap Tap
Párty na kolečkách rozjedou The Tap Tap
Zdroj: archiv The Tap Tap

Kapela The Tap Tap chystá na pátek 29. 4. 2011 další celovečerní show nazvanou Párty na kolečkách. Přijďte si zatančit od 20 hodin do divadla Archa.

Jedná se o tradiční benefiční koncert The Tap Tap, kapely studentů a absolventů škol pražského Jedličkova ústavu. Jako každý rok čeká návštěvníky bohatý a hlavně zábavný program. 

Šimon Ornest, kapelník skupiny The Tap Tap, k tomu říká: „Určitě největším trhákem a lákadlem letošního 9. ročníku Párty Na Kolečkách bude světová premiéra klipu k písničce Řiditel autobusu, kterou pro nás napsal Xindl X.“

  • V hlavních rolích klipu uvidíte kromě Xindla X také bubeníka Marka Valentu (o kterém vlastně celá písnička je), Vojtu Dyka a Dana Bártu.

Bubeník The Tap Tap Marek Valenta je malého vzrůstu, a proto pěšky obtížně překonává delší vzdálenosti. Jako kompenzační pomůcku, která mu umožňuje zvládnout svůj handicap, používá malé speciálně upravené kolo. Někteří řidiči ho odmítali s tímto kolem přepravit. A právě na tento problém videoklip i píseň Řiditel autobusu vtipně upozorňuje.

Vojta Dyk a Xindl X dorazí na letošní Párty na kolečkách osobně. Jako další hosté s námi v Arše vystoupí zpěvák Kamil Střihavka, jazzový kytarista a skladatel Luboš Andršt nebo herec a zpěvák Jiří Ornest. Hostů a dalších nečekaných šprýmů bude samozřejmě víc – vše se postupně dozvíte na www.facebook.com/TheTapTap.

  • Celým večerem vás provedou speaker kapely Láďa Angelovič a Iva Pazderková, snad nejznámější blondýna v Česku.
  • Výtěžek z benefiční akce bude využit na nákup vybavení vzdělávacího centra STUDEO. Toto centrum nabízí převážně handicapovaným lidem mimoškolní vzdělávání s cílem lepšího uplatnění na trhu práce.

Cena lístku na místě i v předprodeji je 290 Kč, pro studenty 240 Kč. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky