Pártlová si na stavbě dává opravdu záležet. V jejím novém domě budou rovnou dva bazény, ložnice s obří postelí a luxusním výhledem na moře. Není to první nemovitost, kterou čtyřiačtyřicetiletá blondýnka za poslední roky staví.

Láska jménem Bali

Dvojice Pártlová a Vařeka zkrátka musí milovat zařizování bydlení. Za tu dobu, co jsou spolu, zařizují už třetí hnízdečko lásky. Zatím poslední stavba bude pro ně takovou letní chalupou. Kolik času hodlají na Bali ročně trávit, zatím nepřiblížili.

"Ložnice s výhledem na bazén a moře, šatna a malá koupelna k hlavní ložnici, velká koupelna, druhá ložnice, malá kuchyň s terasou, dětský bazén, bazén pro dospělé. Miluji Bali!" chlubí se zpěvačka na instagramovém videu krásným prostorem.

„Těšíme se jak malí Jardové, i když je to trošku o nervy,“ objasnila všem realitu všedních dnů. „Půlka věcí nejde tak, jak u nás, a tak celkem improvizujeme a vymýšlíme na místě,“ dodala s tím, že pozemek musí mít vlastní obřad, bez kterého by nešlo stavět. „Holt ostrov bohů a démonů. Bohužel asi nebudu první, kdo tady přespí,“ řekla s vtipem na závěr. Inspiraci Martina nabírá u ostatních místních Čechů. Dle jejích sociálních sítí je vidět, že se na indonéském ostrově zná s kde kým.

Celebrity na ostrově

Na oblíbeném ostrově měl dům i známý hokejista Alexandr Salák s manželkou Míšou. Slavný pár i jejich nájemníci měli na Bali zkušenost s pověstnými duchy. „Kdybych neměla podobnou zkušenost z našeho posledního pobytu, asi bych úplně nevěřila,“ začala vyprávění příběhu Saláková. „Ve dvě v noci někdo vejde do jednoho z našich pokojů, zatáhne závěsy, rozsvítí si a zamkne za sebou. Ráno v zamčeném pokoji nikdo není,“ popisovala historku nájemníků. „Předposlední den před odletem jsem měla s dětmi podobnou zkušenost. Okolo půlnoci na nás někdo ťukal na zeď, jako když ťuká člověk,“ šokovala. Vilu se následně rozhodli prodat.

Mezi své milované místo řadila Bali i zpěvačka Dara Rolins. Pár let zde měla pronajatou vilku, která ji vyšla zhruba na tři čtvrtě milionu korun ročně.

„Domek jsem už pustila. Měla jsem ho tři roky, ale poté, co tam všichni moji známí a kamarádi byli mnohem častěji než já, jsem si uvědomila, že to úplně pro mě zase takovou cenu nemá. Protože mně čas nedovolí, abych tam jezdila tak často, jak jsem to měla původně v plánu,“ prozradila pro Nový čas.

Nemovitosti zpěvačky

Není tomu přitom tak dlouho, co si Pártlová koupila chalupu, kterou přetváří k obrazu svému. Budova byla ve stavu naprosté ruiny. Na sociálních sítích sdílela se svými fanoušky vizualizace budoucího interiéru. Hlavním prvkem je dřevo a nebude chybět ani ohromný krb. Na první pohled to vypadá, že místo bude opravdu pravým venkovským stavením. Mnozí fanoušci přirovnávají vizualizaci prostoru k ranči z legendárního seriálu Dallas.

"Vždy jsem si přála koupit nějakou starou ruinu a předělat ji k obrazu svému. Hlavním důvodem, proč jsem si tuhle nemovitost pořídila, bylo, že se tam chci jednou setkávat s celou rodinou, třeba na Vánoce nebo při různých příležitostech," řekla pro Extra o snovém prostoru Pártlová.

Chalupa zpěvačky je ve výrobním procesu už několik let. "Já už jsem určitou představu, jak by to mělo vypadat, měla. Čerpala jsem všude možně, ale k dokonalosti to dotáhla až firma Tempus Design, která celý interiér i řešení dispozic navrhla," zmínila tak jméno firmy, která vytvářela interiéry i nového bytu modelky Simony Krainové.

„Přála jsem si dům ve stylu anglického venkova, naposílala jsem architektům spoustu fotek a nechtěla dělat moc stavebních úprav, ale když přišly vizualizace s otevřenými krovy, ukápla mi štěstím slza. Bylo to to nejhezčí, co jsem kdy viděla. Bude to teda na dýl, ale co se dá dělat,“ dodala nadšená Pártlová. Chalupa sice ještě není zrekonstruována, ale má už první zvířecí obyvatele. „Dostala sem první vánoční dárek. Představuju vám Pepinu a Pipinu Partlovic. Moc děkuju za výbornej dárek. By mě zajímalo, koho to napadlo. Pořádně mi ty holky hlídej, jak dostavíme chalupu, beru si je zpátky,“ pochlubila se tradičními venkovskými zvířátky Partlová.

Její úplně první nemovitostí je dům s bazénem kousek za Prahou. Místo, kde zpěvačka bydlí, obsahuje i zajímavý přístavek. „Je pravda, že mám u domu vinný sklep. Teď ho ale využívat nemůžeme, protože do něj stále teče voda. Což je velká škoda, protože je opravdu krásný. Bohužel se zatím nenašel nikdo, kdo by ho opravil,“ sdílela v roce 2022 své trápení pro Expres.

Související články