Paris Hilton je dědičkou miliardového hotelového impéria a proslavila se hlavně díky svým četným skandálům. V roce 2003 prosáklo na veřejnost její tři roky staré soukromé erotické video s jejím tehdejším přítelem Rickem Salomonem, což spustilo internetové šílenství.

Vše se odehrálo týden před premiérou její reality show The Simple Life mediální společnosti Fox, a lidé Paris podezřívali, že vypustila video záměrně, aby zvýšila zájem o show.

To ovšem miliardářka popřela a nechala se slyšet, že zveřejnění erotického videa cítila jako potupu. S přibývajícím věkem se Paris konečně uklidnila a s tím přišla i touha po dítěti.

Paris Hilton našla toho pravého, s miminkem ale počká až po svatbě

Paris Hilton má na svém kontě nejeden milostný románek a na spočítání jejích vztahů by nejspíš skandalistce nestačily obě ruce. V minulosti byla například několikrát zasnoubená, a to s modelem Jasonem Shawem, dědicem námořního impéria Parisem Latsisem nebo s hercem Chrisem Zylkou.

S nejnovějším partnerem Carterem Reumem se Hilton zasnoubila po roční známosti letos v únoru a netajila se tím, že právě s ním chce založit rodinu.

„Jsem nadšená z této životní kapitoly a z toho, že mám partnera, o kterého se mohu opřít. Děláme se navzájem lepšími lidmi. Rozhodně stál za čekání,“ pěla hvězda v rozhovoru pro časopis Vogue na svého budoucího manžela samou chválu. A ačkoliv to vypadalo, že se dědičce hotelového impéria a jejímu snoubenci splnil sen o miminku ještě před svatbou, vše je jinak.

Zpráva o těhotenství Paris Hilton byla falešná, dědička impéria ji vyvrátila

O údajném těhotenství Paris Hilton informoval jako první deník New York Post ve své společenské rubrice Page Six. Zpráva obletěla celý svět a dostala se až k samotné Paris, která ale informaci ihned popřela.

„Není to pravda, ještě nejsem těhotná. Budu až po svatbě. Nemůžu se dočkat, až budu mít děti v příštím roce, ale teď se soustředím na svatbu. Právě mi šijí šaty, chci, aby mi perfektně padly, takže s tím rozhodně čekám,“ vysvětlila Hilton ve svém podcastu This Is Paris.

Hvězda by ráda porodila dvojčata, chlapce a dívku, a tak s největší pravděpodobností půjde o umělé oplodnění. Snad známá skandalistka nebude váhat příliš dlouho, aby se jí vztah dřív nerozpadl, jako tomu bylo vždy v minulosti.