Jméno Paris Hilton zná téměř každý. Vnučka amerického hoteliéra je považována za jednu z nejvýraznějších světových osobností a zároveň za vůbec první influencerku. Od dětství měla vše, po čem by běžný smrtelník mohl jen snít. Přesto nebyla tak docela spokojená. V pubertě začala vzdorovat velmi konzervativním rodičům, kteří si důrazně zakládali na svém postavení a na tom, jak je vnímá společnost.

Obstarala si falešný občanský průkaz a již v útlém věku obrážela nejrůznější kluby, popíjela a daleko nešla ani pro kdejakou drogu. Právě svými skandály a výstřelky byly později proslavena. Předtím však jejím rodičům došla s Paris trpělivost a rozhodli se ji poslat hned do několika nápravných zařízení. Co v nich však Paris čekalo, by nechtěl zažít nikdo.

Pohádkové dětství

Paris Hilton se narodila 17. února 1981 do zámožné rodiny Richarda a Kathy Hiltonových. Již v dětství se v ní zrodil sen stát se slavnou. Navštěvovala katolickou základní školu a konzervativní rodiče byli ze své krásné dcery nadšeni. Paris měla zdánlivě vše, po čem toužila.

Později se však rodina kvůli pracovním záležitostem odstěhovala do New Yorku, kde Paris začalo docházet, že již nechce žít dle striktních pravidel rodičů a začala se bouřit. Přesněji řečeno dělala přesný opak toho, jak jí bývalo vykládáno, že se má chovat.

Zhruba ve čtrnácti letech si sehnala falešné doklady, aby byla vpuštěna do nejrůznějších nočních klubů. Domu se vracela nad ránem, zanedbávala školu, kašlala na rodiče a žila si po svém. Postupně začala plnit titulní strany nejrůznějších bulvárních magazínů a rodiče měli strach, že chování jejich dcery značně ovlivní jejich společenský status. Rozhodli se proto jednat.

Únos neznámo kam

Jedné noci, když si Paris poklidně spala ve své posteli, vtrhla do jejího pokoje dvojice mužů, kteří ji násilím vlekli pryč. Paris byla vyděšená, myslela si, že ji někdo unáší. Volala o pomoc, když si všimla, že u domovních dveří stojí její rodiče a společně se dívají do slzami zalitých očí své vlastní dcery. V ten moment Paris došlo, že ji nikdo nepomůže. Muži byli zaměstnanci nápravného zařízení, kam ji rodiče poslali.

V dokumentu Paris přiznala, že má každou noc stejnou noční můru, ve které jí do ložnice vtrhne dvojice mužů snažíc se ji odtáhnout pryč. A to i po několika letech.

Noční můra zvaná nápravné zařízení

Její pobyt za zdmi „polepšovny” zdaleka nebyl procházkou růžovým sadem. Paris místo popsala jako vězení, ve kterém když někdo neudělal, co se po něm chtělo, byl tvrdě potrestán. Mluvila o psychickém týrání a fyzických útocích. V dokumentu se objevilo i několik žen, se kterými se v zařízení Paris kdysi spřátelila. Ty navíc mluvily i o sexuálním obtěžování.

Ve svých nejtěžších momentech měla Paris dostatek času přemýšlet o tom, kým se chce v životě stát, čeho chce dosáhnout a kam se už nikdy nechce vrátit.

V dokumentu je část věnována i její skandální porno nahrávka, kterou před lety pořídila se svým bývalým přítelem a která následně obletěla celý svět. Zároveň mluví o charakteru, jenž ze sebe vytvořila, aby na sebe upoutala pozornost.