Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Děti místo závaží i jiné: Celebrity v lockdownu cvičí opravdu nezvykle

Jennifer Aniston
Jennifer Aniston
Zdroj: Profimedia

Čas, který musíme kvůli probíhající epidemii koronaviru trávit doma, se dá využít hned několika způsoby. Spousta lidí se rozhodla, že konečně zatočí s přebytečnými kily a pustí se do domácího cvičení. Někteří však nevědí, jak na to. Inspirací jim mohou být cviky známých osobností.

Četba, telefonování s blízkými, pečení, vaření, uklízení a cvičení. Lidé si našli mnoho způsobů, jak zabít čas trávený doma v důsledku epidemie koronaviru. Právě k poslednímu zmíněnému si ale většina lidí stěží hledá cestu. Přitom výsledky skutečně stojí za to! Například herečka Rebel Wilson je dnes téměř k nepoznání. Korpulentní blondýnka, která je známá hlavně svým smyslem pro humor a kyprými tvary, s kily pořádně zatočila. 

Herečka se momentálně nachází na cestě za vytouženou postavou a právě čas, který by za normálních okolností věnovala natáčení filmů, se rozhodla investovat do sebe. „I když se budeme muset za svým cílem plazit, jděte si za ním. Stojí to za to,“ napsala Rebel na Instagram k fotografii, na které je jasné, že shodila desítky kilogramů.

Herečka Rebel Wilson pořádně zhubla

Na druhé straně svalovec Chris Hemsworth zhubnout rozhodně nepotřebuje. Pravidelný trénink je ale důležitý k zachování jeho vyrýsované postavy. A neovlivnila jej ani probíhající epidemie, díky které by si mohl dát na nějaký čas přece jen pauzu. Na sociální síti sdílel video, v němž k posilování využívá například láhve s pracími prostředky. Zkrátka kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá výmluvy. 

Půvabná a nestárnoucí herečka Jennifer Aniston je zase milovnicí jógy. Výhodou takového cvičení je, že k němu není vlastně potřeba žádné speciální vybavení. Stačí jen podložka na cvičení. A právě fotografii podložky sdílela herečka na sociální síti. A dle mokrých map na podložce je více než jasné, že si Jennifer dává pořádně do těla.

Chris Hemsworth je velmi kreativní

Herečka a zpěvačka Jennifer Lopez snad zastavila čas, neboť i ve svých jedenapadesáti letech vypadá stále báječně. Výhodou slavných a movitých jsou však posilovny, které ve většině případů mají přímo ve svých rezidencích. A podle všeho v jedné takové tráví Jennifer spoustu času. Na Instagramu se totiž zvěčnila na fotografii ve cvičebním úboru. K postu napsala zamyšlení hodný citát: „Když to pro vás není výzva, nezmění vás to.“

Zpěvačka Pink doma možná nemá posilovnu, zato jí při cvičení asistuje speciální trenér. Pink zveřejnila video, na němž dělá klasické kliky. Aby si však přidala zátěž, na záda jí nasedl její syn Jameson. Jak je vidět, kdo nemá speciální náčiní, vždy najde po ruce něco, s čím si může vypomoct!

Jennifer Lopez nezahálí ani v době epidemie 

Zpěvačka Pink využila jako zátěž svého syna

Herečka Halle Berry zase dává přednost skákání přes švihadlo

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky