Oblíbená herečka a hvězda časopisu Playboy je v posledních letech velmi činorodá. Pamela nedávno vydala své paměti sepsané v knize s názvem "Love, Pamela". Vzápětí vyšel na Netflixu i snímek o ní Pamela: Příběh lásky. Fanoušci se brzy dočkají pokračování.

Vlastní kolekce

V bledě růžových plavkách pózovala stejně dobře jako za starých časů. Pamela nebyla jen tváří plavek na plakátech, podílela se i na jejich návrhu. Samotné focení probíhalo na pro ni velmi speciálním místě. Propagační fotografie vznikaly v Paradise Cove v Malibu, právě tam žila několik let se svými syny.

Snímky z focení její plavkové kolekce sdílela i na Instagramu. Do popisku fotek napsala "splněný sen" a "něco, na co jsem šekala opravdu dlouho." Pro Pamelu tak začal po padesátce zcela nový kariérní start.

Pobřežní hlídka

V její kolekci nemohou chybět ani ikonické červené plavky. V devadesátých letech snad každá žena chtěla být jako Pamela v seriálu Pobřežní hlídka. Samotná herečka má k tomuto kousku oblečení zvláštní vztah. "Tehdy jsem jich měla několik. Teď mám jen jedny a ty mi sedí," řekla v rozhovoru pro Entertainment Tonight. "Občas si je obléknu," dodala.

Speciální dieta

Pamela se po celý svůj život chlubí naprosto ukázkovou postavou. Vypadá, jako by pro focení plavek byla zkrátka stvořená. Herečka své hubené tělo nemá rozhodně zadarmo. Oblíbila si metodu přerušovaného půstu. "Jím jen mezi 10. a 18. hodinou. Cítím se pak skvěle a plná energie," prozradila pro magazín Vogue. Mimo to, dodržuje speciální doplňkovou stravu. "Mám skvělého lékaře v L.A., který mi dal skvělý vitamínový režim. Užívám je a jím zdravě, také jsem veganka."

Související články