Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Backstreet Boys zestárli, ale jsou opět spolu a chystají se do Prahy

Backstreet boys
Backstreet boys
Zdroj: Profimedia
Prohlédněte si všechny fotografie (10)

Prodali přes 100 milionů alb a dívky na celém světě po nich doslova šílely. Backstreet Boys byli jedněmi z těch, kteří jsou synonymem boomu chlapeckých kapel v devadesátých letech. Jenže čas běží...

Brian Littrell, Howie Dorough, AJ Mclean, Kevin Richardson a zejména Nick Carter byli tím, čím jsou dnes The Wanted nebo před časem členové One Direction - idoly bez hranic. Téměř každá dívka v teenagerském věku měla "toho svého", jehož milovala. Což ostatně svého času dokázala i tuzemská chlapecká skupina Lunetic. Dívky se odlišovaly podle toho, která propadla kouzlu Vaška, Aleše, Martina či Davida.

Ale zpět k americkým hvězdám. Jejich hit Everybody by nejspíš většina z nás odzpívala ještě dnes, i když vznikl už před více než dvaceti lety. Ovšem válcování hitparád skončilo prakticky už v roce 2001. Od té doby pánové předváděli jen samé více či méně úspěšné pokusy. V roce 2005 se po pauze vrátili na hudební scénu a změnili svůj styl hudby a začali více klást důraz na hudební nástroje. Dne 23. června 2006 kapelu opustil Kevin Richardson, ale seskupení pokračovalo v kariéře a už tedy jen ve čtyřech. Dnes jsou pánové opět všichni spolu, staré šrámy jsou zahojeny a vypadá to, že se jim opět začalo dařit. 

Jak to pánům zpívá i po letech, a jaký měl na jejich vzhled vliv čas, se mohou fanoušci přesvědčit už v červnu, kdy se Backstreet Boys chystají vystoupit v Praze. A pokud se nechystáte si zopakovat atmosféru devadesátých let, tak mrkněte do galerie, najdete tam, jak pánové vypadají dnes.

Backstreet boys Backstreet boys Zdroj: profimedia

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU