Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Pája z Masterchefa se brání: Všechno je trochu jinak. Byl jsem osm let ženatý

Masterchef Česko
Masterchef Česko
Zdroj: NOVA TV
Masterchef Česko

Soutěž Masterchef má letos ve finálové sestavě hned několik výrazných soutěžících. Zvlášť pak dva konkrétní jedinci na sebe strhávají veškerou pozornost a shodou okolností mají stejné jméno! Pája Lubojatzky a Pája Švec kromě jména sdílí i vysoký počet haterů, co na celou situaci říká "mamánek" soutěže Pavel a jak vidí svou soupeřku Pavlínu?

Pavel Švec, v soutěži Masterchef spíše známý jako Pája na sebe upozornil hlavně abnormálně kladným vztahem se svou maminkou a díky tomu si i vysloužil titul mamánka.

Amatérský kuchař se ale jako mamánek rozhodně necítí a tvrdí, že se od rodiny odstěhoval, když mu bylo jednadvacet let.

Ačkoliv Švec působí soutěži velmi upjatě, a nikdo do něj příliš nevidí, jeho soukromý život Vás rozhodně překvapí! Pája už má za sebou rozvod, a během soutěže opět změnil partnerku, která mu nedávno porodila miminko!

Nelichotivý titul mamánek

Švec si rozhodně z kritiky na svou osobu nic nedělá a o tom, zda je skutečně mamánek, se otevřeně rozpovídal pro deník Extra! "Mamánek nejsem. Od rodičů jsem se odstěhoval v jednadvaceti letech. Osamostatnil jsem se. Udělal jsem konkurz do Národního divadla moravskoslezského, dostal jsem práci jako učitel hudby. Nestojí za mnou maminka. Máme ale neskutečně krásný vztah v celé rodině," prozradil amatérský kuchař!

Talent na vaření ale prý podědil právě po své mamince, která je bývalá kuchařka ve školní jídelně a díky ní se Pája rozhodl přičichnout k tomuto řemeslu! O svém otci sice Pája často nehovoří, důvodem je ale prý fakt, že na rozdíl od matky nemá nic společného s vařením.

"Mému tatínkovi to rozhodně líto není, že o něm nemluvím v TV. On je jiné povahy, než je moje maminka, které to naopak vůbec nevadí, že ji zmiňuji. Tatínek je spíš rád, že se tam neobjevuje. U nás celá rodina funguje. Naši jsou spolu čtyřicet čtyři let!" tvrdí Švec. Z rodičů si ale příklad nevzal, sám to má ve vztazích pořádně komplikované!

Svůj sen o vaření si nechce nechat ujít!

Pavel Švec odhalil část svého soukromí a velice tím překvapil nejen své fanoušky, ale i hatery, kteří na něj možná změnili pohled! Mnoho lidí si například myslelo, že je Pája jedináček, opak je ale pravdou!

"My jako rodina držíme velice pohromadě. Moje sestra má postižené dítě a tahle tragédie nás ještě více spojila," šokoval kuchař svou upřímností. S ženami to ale také nemá zrovna jednoduché!

Švec má za sebou osm let manželství, které nakonec krachlo. Během natáčení Masterchefa ale prý došlo u něj k dalším velikým změnám! I když Pája o svých vztazích mluvit nechtěl, nakonec přeci jen něco prozradil!

Osm let ženatý

"Můj partnerský život se v době natáčení docela měnil. Nerad bych o tom mluvil," řekl Švec výše zmíněnému deníku, nakonec ale přeci jen prozradil, jak to má aktuálně se ženami!

"Partnerku mám a máme dvouměsíční miminko. Momentálně jsme ve spokojeném životě. Nechci zmiňovat partnerské vztahy, které byly v době natáčení, ale byl jsem tehdy s jinou ženou, než jsem nyní," překvapil Pája!

Kromě odhalení svého soukromí se ještě Švec zastal své kolegyně Pavlíny Lubojatzky, která dostala od diváků obrovský hate! "Je mi těch hejtů na Pavlínku velmi líto. Lidé by si měli uvědomit, že je to jenom kuchařská soutěž. Věc se má tak, že někdo má koníček, tím koníčkem je vaření, a tak se přihlásil do soutěže, kde chce vařit. Myslím si, že si nezaslouží být hejtovaný, protože lidé ho neznají v běžném životě," uzavřel.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky