Dnes je Ozzy Osbourne již klidný muž, který se na veřejnosti vzhledem ke svému zdravotnímu stavu příliš často neobjevuje. S manželkou tráví většinu času v soukromí domova, který si společně zařídili velmi pohodlně. 

Donedávna žili v krásném domě v Los Angeles, který jim poskytoval veškerý komfort. Dům situovaný na Hancock Parku disponoval šesti ložnicemi a neuvěřitelnými devíti koupelnami. Protože se jednalo o historickou budovu, byla zrekonstruována velmi citlivě tak, aby si zachovala svůj původní charakter, ale vyhovovala požadavkům moderního bydlení. 

K dispozici byl v domě bazén, pec na pizzu, venkovní gril, posezení, velká zahrada a řada okouzlujících zákoutí. Uvnitř měli manželé obrovskou knihovnu, soukromý promítací sál i kancelář. 

Manželé se rozhodli vrátit do Británie

Zajímavostí byl jistě také výtah, který zaručoval, že obyvatelé domu se budou mít skutečně jako v bavlnce. Každá dáma by jistě ocenila také dostatek prostorných šaten a skladovacích prostor, které jsou pro každou paní domu velmi zásadní. 

Před zhruba dvěma lety se nicméně manželé rozhodli své sídlo prodat a oznámili, že se v budoucnu hodlají vrátit do svého domu v Británii, které stojí v Buckinghamshire. To nejprve plánovali zrekonstruovat, aby bylo pro ně vyhovující, a to zvláště vzhledem k chatrnému zdraví známého rockera. 

Hudebník trpí Parkinsonovou chorobou a kromě toho má také potíže s páteří, jejíž operaci v roce 2023 prodělal. Po tomto zákroku se nyní snaží dostat do formy, aby si mohl splnit svůj sen - rád by ještě jednou vyrazil na turné, po kterém touží již od doby pandemie koronaviru. 

Rocker plánuje ohromit novým albem

Kromě toho má v plánu vydat ještě jedno album. “Už na tom začínám dělat, budeme nahrávat začátkem příštího roku. Už jsem snad podstoupil všechny nutné operace, díkybohu. Cítím se dobře. Jen se to všechno kvůli mému zdraví dost vleklo,” uvedl Ozzy Osbourne loni na podzim, a tak se jeho fanoušci možná brzy dočkají pořádné novinky.

Manželka Sharon, se kterou letos oslaví již 42. výročí svatby, je mu velkou oporou a jejich vztah je velmi pevný, a to navzdory tomu, že mají za sebou poměrně složité a divoké období. V mládí byl totiž známý rocker velký bouřlivák a nenechal na pokoji žádnou sukni. 

V roce 2012 se totiž na Ozzyho provalila aférka, kterou měl s kadeřnicí Michelle Pugh. Ta trvala čtyři roky a na jejím konci se muzikant přiznal, že z jeho strany šlo pouze o tělesnou záležitost, kterou přičítal své závislosti na sexu. Z té se také poté měl dokonce léčit.

Nevěra ji dohnala k myšlenkám na sebevraždu

I přesto se jeho manželka cítila kvůli nevěře mizerně. “Vždycky měl fanynky a já jsem na to byla tak zvyklá. Ale když znáte jméno toho člověka, víte, kde bydlí a kde pracuje, je to úplně něco jiného, protože jste do toho citově zainteresovaní. Vzala jsem si nevím kolik prášků,“ svěřila se Sharon Osbourne v pořadu Cut The Crap.

V kritickou chvíli zkrátka usoudila, že její děti jsou již dost staré na to, aby se o sebe dokázaly postarat i bez ní, a rozhodla se proto skoncovat se životem. “Vzala jsem si léky a zamkla se v ložnici. Služka chtěla uklidit pokoj a našla mě,” promluvila o nelehkém životním období. 

Svému muži nakonec toto škobrtnutí dokázala odpustit, čehož si Ozzy Osbourne podle svých slov velmi váží. Domnívá se dokonce, že krize jejich vztah nakonec posílila. “Nikdy jsme si se Sharon nebyli tak blízcí jako teď. Je to skvělé. Sharon je jako bůh,” vysekl v rozhovoru pro deník The Sun poklonu.

Související články