Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Jak bydlí Ozzy Osbourne: Výstřední dům plný skla, stříbrné a ozdob ve tvaru krav

Ozzy Osbourne
Ozzy Osbourne
Zdroj: Profimedia
Více v galerii
Ozzy Osbourne

John Michael Osbourne (71) provokuje svým vzhledem, výroky, tvorbou, rodinou i bydlením. Extravagantní duši v sobě nezapře. 

Ozzy Osbourne 

Poslední měsíce trápí zpěváka zdravotní problémy a bojuje s Parkinsonovou chorobou, ale má za sebou divoké roky, kdy byl k nezastavení. Každoročně se svou ženou a manažerkou v jedné osobě pořádá festival Ozzfest, kde hledají nové talenty. Část svých zisků dává na charitu a podporuje Lifebeat. Získal ocenění Grammy. Hodně pil a měl velice blízko k drogám, nevěře a hysterii. Nechal nahlédnout do svého soukromí a s rodinou rozjel reality show The Osbournes. Má hvězdu na chodníku slávy a úžasné bydlení v srdci Hidden Hills. 

Místo pro život 

Osbourne vystřídal spoustu adres a nikde nevydržel tolik let. Hidden Hills mu učarovalo a království za téměř třináct milionů dolarů si cení. Z jedné strany má výhled na Los Angeles, z druhé se mu nabízí krásný pohled na hory. Jen málokdo by řekl, že v domě bydlí Ozzy Osbourne. Jeho druhá žena Sharon (68) do vybavování a úprav domu hodně zasahovala. Je to znát díky zvoleným barvám a dekoracím ve tvaru kohoutů a labutí. Místo našla i pro bohatou sbírku italských panenek, na kterou nedá dopustit. 

Hlavní slovo mají světlé barvy, od bílé po krémovou a stříbrnou. Podlahy jsou ve vysokém lesku, ze stropů visí skleněné lustry a stěny zdobí zrcadla s mohutnými rámy a ohromné obrazy. Všemu dominuje točité schodiště. Vybavení pokojů připomíná interiéry moderních zámečků - vysoké postele, krby, výrazné tapety a koberce, ozdobné průchody, zlaté a sametové doplňky, taburetky, skleněné stoly a starožitné sekretáře. Při zařizování kuchyně se pár držel zpátky, zaujmou jen dekorace ve tvaru krav a červené židle. Na svoje úspěchy je zpěvák náležitě pyšný a cestou do patra jsou vystaveny všechny desky, plakety a ocenění. Nešetřilo se ani malých vzpomínkách a Ozzyho podobizny ve zlatých rámečcích jsou rozesety po celém domě. Venku nechybí terasa a bazén. Mimo dům není potřeba poutat pozornost extravagantním vybavením, výhled do údolí mluví sám za sebe. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU