Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Ozdoba letošních Varů: Jude Law!

Zdroj: Profimedia.cz

Otevírají se brány události léta, filmového festivalu v Karlových Varech. Milovníci filmů, večírků, celebrit, golfových i jiných turnajů míří právě sem. Jednou z hlavních hvězd je britský fešák Jude Law (37).

Jsem blondýna a dělám v bulváru. Denně klopýtám na jehlách do redakce, abych se smečkou dalších krvelačných šmejdů vymyslela novou boudu na naše celebrity. Dnes vám řeknu pár věcí, které jste možná nevěděli o slavném herci.

1. Nadání má v rodině
Jeho rodiče jsou sice učitelé, ale divadlo bylo odjakživa jejich koníčkem. Od té doby, co se Jude proslavil, pověsili původní povolání na hřebík a věnují se své zálibě. Judeova starší sestra Natascha je fotografkou.

2. Jeho prokletí? Ženy!
Vysoký, štíhlý, zelenooký, špinavý blonďák a ještě ke všemu talentovaný. Není divu, že se kolem Judea ženy odjakživa jen točily. A on rád podléhal jejich kouzlu. Nakonec ho ulovila herečka Sadie Frost (45) a pořídili si tři děti – Rafferty (14), Iris (9) a Rudy (7). Manželství po šesti letech ukončila Judeova nevěra... Ta nakonec zapříčinila v roce 2006 i rozchod s jeho další velkou láskou, půvabnou herečkou Siennou Miller (28): Rok spolu chodili, plánovali svatbu, jenže milý Jude neodolal půvabům chůvy svých dětí a problém byl na světě... Rozchod Judea ale nijak dlouho netrápil, začal střídat jednu sukni za druhou. Mezi nimi byla i modelka Samantha Burke, která brzy na to oznámila, že čeká hercovo dítě. Ten se ale k němu nechtěl nejprve znát. Teprve po testu DNA se k otcovství malé Sophie přiznal...

3. Z Varů rovnou k oltáři?
Ačkoli svého času tvrdil, že mu manželství připadá tak trochu jako přítěž a že se podruhé ženit nebude, zdá se, že změnil názor. Loni se usmířil se svou bývalkou Siennou Miller a v květnu oznámili, že v létě bude veselka. Měla by se odehrát v anglickém Gloustershiru, šaty nevěstě navrhne její sestra Savannah, druhý mejdan by pak měl být v New Yorku.

Zdroj: Mirek Vostrý, Profimedia.cz

Karlovy Vary: Hurá na festival...

Takže, dámy, pokud některá chcete Judea Lawa Sienně přebrat musíte spěchat do Karlových Varů, kde 5. července převezme z rukou Jiřího Bartošky Cenu prezidenta festivalu. Pak už bude šance se nechat najmout jako chůva k jeho dětem... (smích)

Já sice zrovna tyhle plány nemám, ale podívat se, jestli je Law opravdu takový krasavec, rozhodně chci. A co vy?

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky