Herečka Zuzana Norisová vystudovala bratislavskou konzervatoř a následně se do povědomí diváků dostala díky seriálům Horská služba či Velké srdce. Hvězdou první velikosti z ní však udělal až český muzikálový film Rebelové pod taktovkou Filipa Renče.

Díky roli krásné Terezy se během několika dnů stala idolem mužských srdcí po celém Česku i Slovensku. Dalo by se ale říct, že Zuzana měla slávu vydřenou. Kvůli této roli totiž musela výrazně zhubnout. Renč trval na tom, že postava Terezy bude bezchybná.

Norisová tak musela držet drastickou dietu, která se odrazila na jejím zdraví. Během natáčení chodila s hlavním představitelem Šimona, Janem Révaiem. Ten se na její drastické hubnutí nemohl dívat. Režisérovi se ale neodmlouvalo.

"Bylo to šílené. Tehdy jsem skoro vůbec nejedla. Filipovi se samozřejmě líbilo, že jsem byla hubená, a mně se tak stáhl žaludek, že mi to ani nedocházelo, že bych se měla najíst," řekla po letech deníku Blesk.

Kvůli drastickému hubnutí se herečce zkazily zuby

Nakonec to odnesly především zuby, které se jí hodně kazily. Neměla totiž žádné vitamíny. Ale ani psychicky na tom nebyla dobře. Následky si nese dodnes, proto si musí dávat velký pozor, co jí a dávat mu potřebné vitamíny a živiny.

Když měla Zuzana postavu jak lusk, Renč si s ní dokonce začal i v soukromém životě. Nějaký čas spolu chodili, pak se ale zakoukal do její kolegyně z Rebelů Betky Stankové. To Zuzanu od kamarádky dost zamrzelo a dlouho jí tuto zradu nemohla odpustit.

Své si užila i s dalším obdivovatelem, kterým nebyl nikdo jiný než syn jednoho z našich nejslavnějších moderátorů, Davidem Krausem. Hudebník o ní totiž složil milostnou píseň, kterou hrála všechny tuzemská rádia a rázem se z ní stal hit. Problém byl ale v tom, že Norisová Krausovi city nejen že neopětovala, ale byla dokonce v té době zadaná se slovenským muzikálovým hercem Jurajem Bernáthem.

Davida Krause považovala za otravného psychopata

Zuzana z něj byla zoufalá. Oplzlá píseň se jí nelíbila a to, že si na ni zpěvák sehnal telefonní číslo a začal ji obtěžovat, ještě méně. Každý večer jí posílal textové zprávy, proč právě on je pro ni ten pravý. Slovenka synka z prominentní rodiny dokonce považovala za psychopata.

Nakonec však našla štěstí po boku herce Ondreje Kovaľa, se kterým vychovává dvě dcery - Julii a Lilianu.

Související články