Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Oscary 2021: Přehlídka krásy a elegance, ale i nevkusu a trapnosti

Halle Berry na předávání Oscarů
Halle Berry na předávání Oscarů
Zdroj: Profimedia.cz
Halle Berry na předávání Oscarů

Každoročně jde o největší hollywoodskou noc, a proto je jasné, že přípravu na ni nechce nikdo podcenit. Hvězdy filmového plátna tak vždy ladí každičký detail svého outfitu, aby skvěle reprezentovaly nejen sebe, ale také snímky, v nichž zazářily. A letos se to snad všem povedlo na výbornou. Až tedy na pár výjimek…

Pro hollywoodské herce jde o nejdůležitější noc roku. Předávání Oscarů patří k těm vůbec nejprestižnějším událostem, které se konají. A právě proto se všichni zúčastnění snaží vyvarovat různých módních přešlapů, neboť je jim jasné, že by kvůli nim v negativním smyslu plnili titulní stránky novin. Letos ale podle všeho přípravu skoro nikdo nepodcenil, a 93. ročník udílení filmových cen tak patřil k těm možná nejkrásnějším. I tak mu jeho vizuál pár osobností kazí…

Extravagance i jednoduchost

Velkým překvapením byly šaty herečky Margot Robbie, která je divákům známá například z filmů jako Tenkrát v Hollywoodu či Sebevražedný oddíl. Australská kráska je proslulá honosnějšími outfity, které na události podobného významu pravidelně volí, tentokrát ale sáhla po mnohem minimalističtějších šatech. Ty pocházely z dílny luxusní značky Chanel. Upnuté šaty s květinovým motivem doplnila vlasy staženými do klasického culíku. Pro mnohé překvapení, ale rozhodně příjemné!

Vedle Margot tak byla pořádně vidět například herečka Amanda Seyfried. Ta totiž oblékla princeznovské šaty rudé barvy z módního domu Armani Privé. Přestože šaty disponují velkým výstřihem, na těle slavné blondýnky rozhodně nepůsobily lacině. Extravagantní ale rozhodně byly! Honosnou róbu navíc podtrhly decentní šperky a elegantně upravené vlasy. 

Nepřehlédnutelné barvy i jedno prvenství

Muži pozvaní na předávání Oscarů často příliš neexperimentují a sází na klasické obleky. Výjimku však letos představoval herec Lakeith Stanfield, který se dle webu eXtra stal vůbec prvním mužem, který si na velkou filmovou noc vzal overal. Působivý a netradiční kousek byl vytvořen kreativním ředitelem Anthonym Vaccarellem, jenž působí v módním domě Saint Laurent. Pod overal si vzal herec šedou košili, na krk navlékl robustní řetízek a přes boky zapnul opasek se zlatou sponou. 

A oči rozhodně nešly spustit ani z mladé herečky Zendayi. Ta přitahovala ve svých kanárkově žlutých šatech značky Valentino pozornost jako magnet. Na nohy obula boty slavného návrháře Jimmyho Chooa a její dekolt zdobil diamantový řetízek Bulgari. 

Přestože se to na udílení letošních Oscarů vesměs hemžilo povedenými kousky, našli se i tací, kteří šlápli vedle. Na nejpovedenější i nejhorší outfity se podívejte v galerii.

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky