Jedenatřicetiletá Ornella patřila k velmi oblíbeným soutěžícím. Ani jednou nebyla napsaná na kmenové radě. Diváky bavila především svými vtipnými a trefnými hláškami.

Smutný konec

Podnikatelka vzdala soutěž na vlastní žádost kvůli zdravotním problémům. Po návratu z nemocnice oznámila své rozhodnutí soutěžícím a moderátorovi.

"Ondro, stalo se to, že už mi delší dobu nebylo dobře. Vyvrcholilo to jednu noc, kdy se mi udělalo tak špatně, že jsem upadla do bezvědomí. Chtěla bych poděkovat Martinu Carevovi, který mi zavolal pomoc a spolu s paní doktorkou mě tam křísili," řekla po svém návratu do hry.

„Necítím se stále dobře, je to těžký takhle to říct, ale ta moje cesta tady je u konce. Nevidím jinou cestu, protože to stále není dobré, jsem máma, mám děti a nemůžu jet na hranu, i když mě to hrozně mrzí,“ dodala ke svému rozhodnutí.

"To nejvíc, co mi to dalo, je, že jsem potkala tyhle lidi, kteří jsou opravdu úžasní. V reálném životě bychom se v téhle sestavě asi nepotkali, ale věřím, že se potkáme v Praze, jak jsme si říkali, když jsme měli hlad," vyzdvihla kolektiv v kmeni Titánů. Její spoluhráči jen těžko zadržovali slzy.

Návrat do reality

Ornella se pro Kafe.cz rozpovídala o svém návratu do České republiky.

"Měla jsem dobrý let. Letěla jsem přes noc. Takže jsem se i dobře vyspala. Musela jsem začít fungovat hned kvůli dětem. Takže návrat do běžného režimu začal od prvního dne."

Mimo to prozradila, že už je na tom zdravotně dobře. "Už se cítím mnohem lépe. Dobrala jsem léky, které jsem si přivezla s sebou. Pomohlo mi hlavně normální jídlo a vitamíny, kterých teď jím opravdu hodně."

Pobyt na ostrově se na trojnásobné mamince podepsal. Nejvíce to odnesly vlasy.

"Naštěstí jsem neměla problém s pletí. Měla jsem jen pár štípanců od komárů, jinak pleť zůstala docela v dobrém stavu. U vlasů to bylo horší. Myli jsme si vlasy v moři v té slavné vodě, takže to byl opravdu průšvih. Hned jak jsem mohla, tak jsem běžela do kadeřnictví. Proběhly nějaké pečující kúry a prodloužení. Cítím se v delších vlasech lépe. Vlasy mi naštěstí rostou rychle, beru na ně i vitamíny."

V soutěži to vypadalo, že nemůže přijít na chuť kmeni Lovců. Nakonec si mezi nimi našla favoritku na výhru.

"Letošní řadu by měla vyhrát žena. Přeji to Janě z kmene Lovců. Je to sice kmen magorů, ale ona je jediná, kdo je tam normální. Je to její sen, snaží se. Překvapila mě, jak je na tom fyzicky dobře. Porážela i některé kluky z našeho kmene. Navíc se chová velmi slušně."

Související články