Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Ornella Koktová se toho nebojí, odvážné šaty odhalily téměř všechno

Ornella Koktová
Ornella Koktová
Zdroj: Profimedia
Ornella Koktová

I když je Ornella Koktová už trojnásobnou maminkou, pořád vypadá k světu. A moc dobře ví, jak na sebe strhnout veškerou pozornost. Na dovolené ve francouzském Cannes si pod šaty s hlubokým výstřihem schválně nevzala podprsenku. Výsledek? Místní při pohledu na její prakticky odhalené poprsí nevěděli kam s očima.

Bývalá modelka a influencerka je důkazem toho, že i s dětmi žena nemusí rezignovat na svůj vzhled. Přestože Ornella s manželem Josefem Koktou vychovává tři děti, udržuje si postavu a pečuje o sebe. Během bezstarostných letních dní se proto sympatická kráska odvázala a vzala si na sebe hodně odvážný outfit.

Všechny knoflíčky rozepnuté

I když by model mohl být zapnutý až ke krku, Ornella nechala všechny knoflíčky rozepnuté. Jenže to nebylo všechno. Mladá maminka se rozhodla, že všem předvede svoje plné křivky bez podprsenky. Jistě tak potěšila oko nejednoho kolemjdoucícho muže.

Málem mě ranila mrtvice

A protože na azurové pobřeží vyrazila celá rodina, měla Ornella přes den plné ruce práce se svými potomky. Zatímco s dvěma mladšími dětmi problémy nejsou, nejstarší Quentin rodičům připravil pořádně horké chvilky.

"Quentin si myslí, že si může chodit na špacír... a mě málem ranila mrtvice, že se ztratil. Takže si furt dokola opakujeme naše vymyšlený pravidla. Být v dohledu, může ke sprchám, neplavat daleko. No, přísahal, že už to neudělá," popsala Koktová děsuplné okamžiky na sociální síti.

Při pohledu na Ornellu začalo být mužům najednou horko.

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky