Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Osudové těhotenství Ornelly Koktové: Díky porodu odhalila skrytou hrozbu

Ornella Koktová
Ornella Koktová
Zdroj: Profimedia
Ornella Koktová

Ornella Koktová před pár týdny přivedla na svět dceru Lilianne. Vše proběhlo hladce, ovšem krátce po porodu začala maminka pociťovat nesnesitelné bolesti břicha. Byla proto převezena do nemocnice, kde lékaři odhalili nález ve střevech. Nebýt porodu, možná by se na časovanou bombu nepřišlo. 

Třetí těhotenství Ornelly Koktové bylo rizikové. Poté, co před rokem přivedla císařským řezem na svět syna Svena, se jí totiž špatně hojila jizva. Proto hrozilo, že jí s třetím miminkem praskne břicho. Nakonec ale vše dobře dopadlo a pyšní rodiče se mohli 14. dubna těšit z krásné a zdravé holčičky. Radost Ornelle ale vydržela jen deset dní. Podle Blesku ji přepadly ukrutné bolesti břicha. Vyčerpaná maminka tak byla rychle převezena do nemocnice u Apolináře, kde již předtím odrodila všechny děti. 

Zánět ve střevech

Krátce po porodu byla Ornella propuštěna domů. Své krásné holčičky si ale moc dlouho neužila. Manželka Josefa Kokty pociťovala bolesti břicha, které podle všeho zpočátku přisuzovala nedávnému porodu. Ty se ale časem stupňovaly, až byly zcela k nevydržení. „Začaly ukrutné bolesti na levé straně břicha v oblasti střev. Nemohla jsem ležet, sedět, otáčet se z boku na bok, vstát, jít na malou… To celé jsem v bolestech doslova probrečela, a to mě nerozbrečel (bolestí) ani jeden porod,“ popisovala Ornella na Instagramu hrůzné zážitky. 

„Po třech dnech mě táta odvezl na pohotovost k Apolináři a tam se zjistila jistá blokace ve střevech se zánětem,“ pokračovala ještě Ornella s tím, že nález měl asi sedm centimetrů. „Malá byla velká a po porodu, než se břicho postupně zmenší do původního stavu, mají střeva až moc místa, takže se to prostě bloklo. Dostala jsem antibiotika, injekci hned na místě, silné léky proti bolesti a teď jsem zhruba v půlce léčby,“ dodala ještě.

Komplikace vyvěštila kartářka

Lidé se na sociálních sítích začali ihned zabývat věštbou, která byla Ornelle před nějakým časem předpovězena. „Kartářka jí předpověděla tři děti s tím, že u třetího porodu budou velké komplikace a že může téměř zemřít. Nebo tak nějak to bylo,“ stálo v jednom z komentářů u příspěvku, v němž Ornella oznámila, že musela spěchat do nemocnice. 

„Pamatuji si, jak jste v živém vysílání mluvila o tom, co vám předpověděla kartářka, to snad není ani možné. Držím palce, ať jste brzy v pořádku a co nevidět užíváte trojitého štěstí,“ přidal se další. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky