Příští rok plánuje televize Nova a Voyo odvysílat již třetí řadu dobrodružné soutěže Survivor. V té změří své síly nejen účastníci “z lidu”, ale také z řad celebrit. Účastníci zatím ještě nebyli oficiálně představeni, proslýchá se ale, že jednou z nich bude influencerka a podnikatelka Ornella Koktová.

Pokud se informace potvrdí, jedná se o skutečně odvážné rozhodnutí - Ornella je totiž maminkou tří dětí. O Quentina, Svena a Lilianne, které jsou teprve dva roky, by se tak musel dlouhé týdny kompletně postarat jejich tatínek, podnikatel Josef Kokta.

V reality show potřetí

Ten má v tomto ohledu naštěstí již praxi. Po porodu posledního dítěte totiž jeho žena v ohrožení života skončila v nemocnici, a tak se o všechny potomky včetně novorozence musel starat sám. Poradil si s tím ale hravě, a tak se jako chůva viditelně osvědčil.

Ornella Koktová není v oblasti reality show žádný nováček. Survivor totiž bude její v pořadí již třetí účast. Poprvé si tento televizní žánr vyzkoušela v pořadu Štiky, který po vzoru zahraničních formátů dokumentoval život celé její rozvětvené a svérázné rodiny. Jak později zavzpomínala, bohužel to pro ně nedopadlo nejlépe. Jejich vzájemné vztahy se během natáčení vyhrotily a dodnes se je nepodařilo urovnat.

Podruhé se influencerka zúčastnila zatím poslední natočené řady Výměny manželek. V rodině Veroniky a Michala si tak vyzkoušela, jaké to je, když rodina provozuje hospodu a je tak od rána do večera za barem nebo v kuchyni.

Ve Výměně Pepa Kokta zaválel

“Já a Michal jsme ty akčnější poloviny párů, Pepa s Veronikou jsou zase oba klidní. A protože on je celkově zvyklý se starat o děti a navíc měl náhradní maminku k ruce, tak to zvládl skvěle. Také děti byly v pohodě, nejsou to žádní ufňukánci,” prozradila pro Kafe.cz Ornella, která se tak rozhodně nemusí bát, že by se její muž o děti během jejího pobytu v tropickém ráji nepostaral.

“Já jsem se na Výměnu koukala už jako dítě v době, kdy to začínalo. To mi muselo být snad deset let. Vždycky se mi to líbilo, a proto když nás produkce oslovila, takhle jsem to prezentovala Pepovi, že by to mohla být fajn zkušenost a že by mi to udělalo radost. No a on mi řekl, že je mu to fuk a že to nechá na mě,” vysvětlila pro Kafe.cz okolnosti svého přihlášení. Je tedy možné, že ji manžel v rozhodnutí podpořil také tentokrát. Na vyjádření páru nicméně redakce Kafe.cz zatím čeká.

Související články