Ornella Koktová strávila se svou dcerou Lili několik dní v nemocnici. "Znaménko měla od narození a už od začátku se řeklo, že se to bude pozorovat a uvidí se, co dál. Mně, protože jsem to zkoumala, se to úplně nezdálo a přišlo mi, že to roste, takže jsme šli do Motola, tam se to monitorovalo a tam rozhodli, že bude lepší to dát pryč," vysvětlila trojnásobná maminka webu Extra s tím, že bylo dokonce svoláno i onkologické konsilium.


Znaménko naštěstí neobsahovalo rakovinné buňky, přesto ale bylo lepší ho odstranit. "První den byl nástup, druhý den se operovalo a třetí den nás propustili, protože bylo všechno v pořádku," popsala Koktová celý pobyt.

"Byla jsem překvapená, že jsou připraveni i na ty nejhysteričtější rodiče, takže mi bylo umožněno s ní být ihned na JIPce, v ochranném obleku, všechno bylo pod maximální kontrolou, ale bylo mi doporučeno, že je lepší nechat dítě v klidu vyspat, protože když je tam rodič na stráži, tak se děti budí," pochvalovala si influencerka přístup personálu.

Dvě hodiny po operaci už běhala po odděleníMalá Lilinka byla velice statečná holčička a hned po probuzení z narkózy už začala řádit. "V podstatě dvě hodiny po JIPce byla úplně čilá, pobíhala po oddělení, na všechny se usmívala a vlastně, i když šla na ten sál, tak se na všechny smála, spolupracovala, takže všichni říkali, že na 2,5 leté dítě skvěle spolupracuje, nepláče, ani neprožívala jehly, takže to bylo neskutečný," pochlubila se pyšná maminka.

Nyní musí být ještě vzorek pro jistotu odeslán na histologii. "Ještě to půjde na histologii, ale to už by měla být jen taková formalita. Každopádně si myslím, že by rodiče měli hlídat znaménka nejen na sobě, ale i na svých dětech," vzkázala Koktová dalším rodičům.

"Všichni lékaři se shodli, že je dobře, že jsme přišli, protože některá ta znaménka mohou být průšvih," míní influencerka. O dvě další děti se v době pobytu v nemocnici staral jejich tatínek Josef Kokta. "Byl s nimi doma, Quentin chodil normálně do školy, takže vše bylo v normálním režimu. Když jsem byla po porodu v nemocnici asi tři neděle, to bylo horší, protože Sven zrovna začal chodit, Lili byla novorozenec a Quentin měl tehdy distanční výuku, takže když Pepa přežil tamto, tak tohle už pro něj byla sranda," uzavřela Ornella.

Související články