Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Významný krok pro její rodinu: Koktová popsala nejsilnější zážitek v životě

Ornella a Josef Koktovi
Ornella a Josef Koktovi
Zdroj: Profimedia
Ornella a Josef Koktovi

Ornella a Josef Koktovi oba vyznávají katolickou víru a proto se rozhodli, že stejně jako nejstaršího syna Quentina, pokřtí i své dvě mladší děti, Swena a Lilianne. Manželé vybrali pro tuto sváteční událost vskutku nádherné místo, obřad se konal v katedrále svatého Víta.

Ornella Koktová a Josef Kokta se rozhodli pokřtít své dva nejmladší potomky v katedrále svatého Víta a na tuto událost pyšní rodiče jen tak nezapomenou. Jak trojnásobná maminka přiznala, pro ni i jejího muže to byl velice emotivní zážitek.

"Lilianne Anna & Sven Prokop… Jeden z nejsilnějších zážitků v životě jsou rozhodně křtiny našich andílků. Navíc ta čest, že se jejich křest uskutečnil na místě, které je tím nejposvátnějším nejen pro věřící, ale i pro náš český národ. Kaple svatého Václava v katedrále svatého Víta. Moc děkujeme Mons. ThDr. Janu Balíkovi, Ph.D. Byla to pro nás velká čest," pochlubila se Koktová na svém Instagramu.

"Mimořádnou pietu a důležitost kapli a v ní hrobu sv. Václava věnoval Karel IV. při stavbě katedrály. Z kaple nad hrobovou komorou sv. Václava dal vytvořit nejvýznamnější místo katedrály: kromě pohřební kaple českého národního patrona a spolupatrona katedrály určil spolupatrocinium sv. Jana Evangelisty a zařadil ji do korunovačního ceremoniálu českých králů," doplnila Ornella krátké informace o prostoru, kde nechala pokřtít dceru a syna.

Další dítě nebude

Ačkoliv Ornella Koktová zvládá mateřskou roli na jedničku a péče o tři potomky je pro ni naprosto přirozená, do dalšího dítěte už se prý rozhodně nežene.

Koktová měla velmi komplikovaný porod dcery Lili a málem během něj přišla o život. Z následné operace navíc Ornelle zůstaly obří jizvy, kvůli kterým nedávno podstoupila plastiku břicha, a proto se na plození už necítí.

Křest dětí byl pro celou rodinu nezapomenutelným zážitkem

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky