Celou přestřelku odstartovala Ornella Koktová společně s Agátou Hanychovou v jejich novém pořadu Agáta a Ornella Show na placené platformě Herohero. Hned v prvním díle se oblíbená influencerka ostře pustila do své matky.

Jedna z nich lže

Trojnásobná maminka a údajná soutěžící letošního Survivoru si nebrala se svou matkou servítky. „Tady se prodávají fotky dětí, udělala mi to za zády moje matka a já z toho nic neměla, jenom jsem to odrodila. Hnus,“ prozradila v podcastu.

Reakce Moniky Binias na sebe dlouho nenechala čekat. „K takovému doslova hnusu, který Ornella vypustila z pusy, se snad ani nebudu vyjadřovat,“ uvedla pro Expres. „Jak bych mohla prodat fotky dětí, když dvě z nich jsem nikdy neviděla? Viděla jsem pouze Quentínka, kterého jsem hlídala a kupovala mu oblečení do jeho 6 let. Jediné, co jsem udělala, bylo, že jsem prodala bulváru tu událost v podobě porodu. Bylo to ale se souhlasem Ornelly a z té částky jsem neviděla vůbec nic. Ornella u nás tehdy ještě žila a peníze se použily na její potřeby a také na Quentina, protože Pepa Kokta dlouho dával od všeho ruce pryč,“ řekla svou verzi příběhu Monika, která nyní žije se svým mladším manželem ve Švýcarsku.

„K Pepovi se stěhovala až ve chvíli, kdy bylo Quentinovi nějakých 6 měsíců. Do té doby žila u nás a Pepa nedal ani korunu. Ani během těhotenství nic nedával. Já mezitím udělala pokoj pro Quentina. Ať si Ornella políbí pr*el a vypláchne si svou prolhanou hubu mýdlem! To bych jí vzkázala! Ještě bych dodala, že kdyby nebylo mé osoby, tak po ní neštěkne ani pes,“ nešetřila vulgárními výrazy na adresu své prvorozené dcery.

Kamarádství z kalkulu

V novém pořadu si Ornella a Agáta povídaly i o tom, za jaké částky prodaly novinářům své svatby. "Za dvě kila v roce 2016. A myslela jsem si, že bych to ještě vyšponovala, ale už to nešlo," prozradila krátkovlasá brunetka. I tuto informaci její matka následně vyvrátila. "Četla jsem, že prodala svatbu za 200 tisíc. Zaprvé to nezařídila ona, ani Pepa, ale já. A nebylo to za 200 tisíc, ale za daleko menší částku. I přestože jsem to zařizovala já, tak si všechny peníze vzali samozřejmě oni. Ty lži jsou nekonečné. Asi se chce nějak předvést před tou Agátou. Myslím si, že se na ni nalepila, aby se na někom zase zviditelnila,“ rýpla si tak do kamarádství dvou trojnásobných maminek a influencerek.

Agáta a Ornella mají se svým novým byznys projektem úspěch. Na platformě Herohero se chlubí už pěti stovkami odběratelů.

Související články