Herec Orlando Bloom má k Česku velmi vřelý vztah. A není se čemu divit. Dlouhou dobu zde žil při natáčení seriálu Carnival Row, který vznikal v ateliérech na Barrandově. Během svého pobytu objevoval krásy České republiky a také ochutnával místní pivo. A zdá se, že mu nejvíce zachutnal Staropramen. Když ho potom oslovila nadnárodní společnost Molson Coors, která je mateřskou společností skupiny Pivovavy Staropramen, ke spolupráci, herec neváhal. O nové kampani informovala sama společnost prostřednictvím tiskové zprávy.

Jen za hranicemi

Orlando Bloom pro Staropramen natočil reklamní spot a bude také hlavní tváří dalších propagačním materiálů. Hercovi čeští fanoušci ale představitele Legolase z Pána prstenů na svých televizních obrazovkách neuvidí. Reklamní kampaň je totiž určena výhradně pro zahraniční trh.

Spot se natáčel v Praze a Orlando Bloom v něm vysvětluje, jaký má vztah k hlavnímu městu Česka, a provádí diváky po sluncem zalitých terasách, ale také temných podzemních chodbách, v nichž pivo vzniká. Při natáčení byli ze spolupráce s hollywoodským hercem všichni ze Staropramenu nadšeni. „Natáčení reklamy jsem se osobně neúčastnila, ale kolegové, kteří byli přítomni, popisují Orlanda Blooma jako velice sympatického a příjemného člověka s velice profesionálním přístupem k práci,” uvedla pro Šíp tisková mluvčí Pivovarů Staropramen Denisa Mylbachrová.

Schůzka s prezidentem

Hollywoodský herec má ovšem s Českem i další vazby. Před několika týdny se dokonce sešel s prezidentem Petrem Pavlem a jeho manželkou Evou, aby společně mluvili o tom, jak pomoci ukrajinským dětem. „Bylo nám s Evou ctí si minulý týden popovídat s Orlando Bloomem a těší nás, že se vám v České republice s Katy Perry tolik líbí,” napsal Petr Pavel ke společné fotografii s hercem. Orlando Bloom je totiž vyslancem dobré vůle UNICEF a o situaci na Ukrajině se velmi zajímá. Předtím se sešel také s ukrajinským prezidentem Volodomyrem Zelenskym.

Související články