Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Orlando Bloom se rozhodl pro sexuální abstinenci. Tvrdí, že to splnilo svůj účel

Katy Perry a Orlando Bloom
Katy Perry a Orlando Bloom
Zdroj: Profimedia

Hollywoodský herec Orlando Bloom byl mnohokrát v nejrůznější anketách zvolen nejkrásnějším mužem planety. Přestože o jeho srdce stály tisíce žen, dlouhou dobu neměl v lásce štěstí. Nakonec se rozhodl pro sexuální abstinenci, která mu, dle jeho kamaráda, měla ukázat nový směr. 

V současné době tvoří spokojený pár se zpěvačkou Katy Perry, a dokonce se jim před časem narodila krásná dcerka. Herec Orlando Bloom působí skutečně šťastně, ale ne vždy tomu tak bylo. Alespoň co se jeho milostného života týče. V rozhovoru pro The Sunday Times se nechal slyšet, že se na základě doporučení kamaráda rozhodl k poněkud zvláštnímu kroku. 

Svému příteli Lairdu Hamiltonovi se svěřil, že by se rád usadil a začal si vážný vztah. Jenže to se mu úplně nedařilo. „Jestli to myslíš vážně, zkus několik měsíců dodržovat celibát, a vyřešíš to,“ zněla Lairdova rada k Orlandovi. Sám herec následně přiznal, že mu toto rozhodnutí nabídlo zcela nový pohled na přátelství se ženami, i když to pochopitelně nebylo vůbec jednoduché. 

Orlando Bloom Orlando Bloom Zdroj: Profimedia.cz

„Začal jsem si opravdu užívat, jak jsem se mohl spojovat se ženami, a zároveň jsem v sobě začal objevovat jistou ženskost,“ nechal se slyšet Bloom. „Vím, že to zní šíleně,“ dodal ještě. Ačkoliv o své zkušenosti mluví pozitivně, nutně by ji nedoporučoval úplně každému. 

Herec známý například z filmů Pán prstenů či Piráti z Karibiku se pro dodržování celibátu rozhodl několik měsíců poté, co se rozvedl s australskou modelkou Mirandou Kerr. Původně plánoval, že období bude trvat čtvrt roku. Nakonec se dobu rozhodl prodloužit o další tři měsíce.

Orlando Bloom a Katy Perry Orlando Bloom a Katy Perry Zdroj: Profimedia.cz

Nakonec však jeho sexuální půst přerušila zpěvačka Katy Perry, se kterou se Bloom seznámil v roce 2016. Dvojice se poprvé setkala během předávání cen Zlatý glóbus. Randili spolu deset měsíců, než se v roce 2017 na nějaký čas rozešli, údajně kvůli rozdílným vizím jejich společné budoucnosti. 

Jen o několik málo měsíců později se však dali znovu dohromady a na den svatého Valentýna v roce 2019 se zasnoubili. Později oznámili, že čekají prvního společného potomka. Orlando Bloom již má syna z předchozího manželství s Mirandou Kerr. Se zpěvačkou Katy Perry mají dceru Daisy. Katy a Orlando spolu vypadají velmi spokojeně a tvoří šťastnou rodinu. Je však dost možné, že nebýt Orlandova sexuálního půstu, dvojice spolu vůbec nemusela být.

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky