Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Orlando Bloom se rozhodl pro sexuální abstinenci. Tvrdí, že to splnilo svůj účel

Katy Perry a Orlando Bloom
Katy Perry a Orlando Bloom
Zdroj: Profimedia

Hollywoodský herec Orlando Bloom byl mnohokrát v nejrůznější anketách zvolen nejkrásnějším mužem planety. Přestože o jeho srdce stály tisíce žen, dlouhou dobu neměl v lásce štěstí. Nakonec se rozhodl pro sexuální abstinenci, která mu, dle jeho kamaráda, měla ukázat nový směr. 

V současné době tvoří spokojený pár se zpěvačkou Katy Perry, a dokonce se jim před časem narodila krásná dcerka. Herec Orlando Bloom působí skutečně šťastně, ale ne vždy tomu tak bylo. Alespoň co se jeho milostného života týče. V rozhovoru pro The Sunday Times se nechal slyšet, že se na základě doporučení kamaráda rozhodl k poněkud zvláštnímu kroku. 

Svému příteli Lairdu Hamiltonovi se svěřil, že by se rád usadil a začal si vážný vztah. Jenže to se mu úplně nedařilo. „Jestli to myslíš vážně, zkus několik měsíců dodržovat celibát, a vyřešíš to,“ zněla Lairdova rada k Orlandovi. Sám herec následně přiznal, že mu toto rozhodnutí nabídlo zcela nový pohled na přátelství se ženami, i když to pochopitelně nebylo vůbec jednoduché. 

Orlando Bloom Orlando Bloom Zdroj: Profimedia.cz

„Začal jsem si opravdu užívat, jak jsem se mohl spojovat se ženami, a zároveň jsem v sobě začal objevovat jistou ženskost,“ nechal se slyšet Bloom. „Vím, že to zní šíleně,“ dodal ještě. Ačkoliv o své zkušenosti mluví pozitivně, nutně by ji nedoporučoval úplně každému. 

Herec známý například z filmů Pán prstenů či Piráti z Karibiku se pro dodržování celibátu rozhodl několik měsíců poté, co se rozvedl s australskou modelkou Mirandou Kerr. Původně plánoval, že období bude trvat čtvrt roku. Nakonec se dobu rozhodl prodloužit o další tři měsíce.

Orlando Bloom a Katy Perry Orlando Bloom a Katy Perry Zdroj: Profimedia.cz

Nakonec však jeho sexuální půst přerušila zpěvačka Katy Perry, se kterou se Bloom seznámil v roce 2016. Dvojice se poprvé setkala během předávání cen Zlatý glóbus. Randili spolu deset měsíců, než se v roce 2017 na nějaký čas rozešli, údajně kvůli rozdílným vizím jejich společné budoucnosti. 

Jen o několik málo měsíců později se však dali znovu dohromady a na den svatého Valentýna v roce 2019 se zasnoubili. Později oznámili, že čekají prvního společného potomka. Orlando Bloom již má syna z předchozího manželství s Mirandou Kerr. Se zpěvačkou Katy Perry mají dceru Daisy. Katy a Orlando spolu vypadají velmi spokojeně a tvoří šťastnou rodinu. Je však dost možné, že nebýt Orlandova sexuálního půstu, dvojice spolu vůbec nemusela být.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky