Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Na co si myslel? Orlando Bloom dostal za nahé fotky vynadáno od bývalky

Orlando Bloom Katy Perry
Orlando Bloom Katy Perry
Zdroj: Profimedia
Orlando Bloom Katy Perry

Hollywoodský herec Orlando Bloom už zase vzbudil pořádný poprask. Herec několik let natáčí v Česku a když má volno, rád vyráží do místní přírody. Nedávno se na sociální síti pochlubil, že si byl zaplavat v Berounce na Adama. Okamžitě to ale schytal od svojí partnerky Katy Perry, která mu na oko vyhubovala.

"Ach, to je tak úžasné," liboval si hollywoodský fešák, když se vynořil z Berounky v blízkosti Čertovy skály. Herce zřejmě přemohlo vedro, a proto skočil do vody jen tak naostro.

Ti mají ale štěstí

"Miláčku, nechám tě samotného jenom na dva dny," vyčinila mu okamžitě snoubenka Katy Perry. Zatímco na videu je Pirát z Karibiku svlečený do půl těla, na dalším snímku má už nahý zadek přikrytý jenom obrázkem broskve.

Slavného herce přitom muselo vidět hned několik turistů, kteří se také vyrazili osvěžit. "Ta rodina na druhém břehu řeky," napsala bývalá modelka Helena Christensen a přidala smějící se smajlík. "Ti mají ale štěstí," dodala jedna z komentujících zasněně.

"Ne, už zase," ozval se další příznivec, který narážel na podobné fotky, které vznikly v roce 2016 na Sardinii. Hvězdný herec se tam procházel nahý na pláži. Později dokonce jezdil bez plavek na paddleboardu i se svou přítelkyní Katy.

Na co si myslel?

Tehdy ho kvůli tomu sprdla jeho bývalá manželka Miranda Kerr, se kterou má syna. "Bože, napsal mi něco jako: Hm, jsem opravdu v rozpacích. Objeví se nějaké fotky. Myslel jsem, že bys to měla vědět. Řekla jsem mu: Aha, dobře… Na co si myslel? To jako vážně?" uvedla tenkrát australská modelka pro rozhlasový pořad Kyle and Jackie O show.

"Prostě jsem se cítil úplně svobodný," okomentoval to Orlando později pro časopis Elle. "Pro příště si budu pamatovat, že nikdy nejsme tak docela svobodní," doplnil herec. Ten má ale tak štíhlou a vypracovanou postavu, že se opravdu nemusí za nic stydět.

Orlando Bloom je známý tím, že si nepotrpí na hvězdné manýry. Když nepracuje, baví se úplně stejně jako jeho vrstevníci. Loni se byl například podívat na hokejový zápas mezi Kladnem a Třincem. Často jezdí na kole v okolí Prahy a navštívil také Prachovské skály poblíž Jičína nebo Adršpašské skály. Přesto se ale prý nikdy nestane, že by se herec na jednom místě ukázal dvakrát.

Plavky při koupání v Berounce Orlando nepotřeboval.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky