Miliony diváků po celé republice pravidelně usedaly dvakrát v týdnu k televizím, aby sledovaly jeden z nejoblíbenějších seriálů z lékařského prostředí s názvem Ordinace v růžové zahradě 2. O tom, že byl seriál velmi populární, svědčí také to, že se v něm objevovaly herecké hvězdy první velikosti, které by účinkování v jiných seriálech jistě odmítly.

Mimo jiné můžeme jmenovat Zlatu Adamovskou, Petra Štěpánka, Danu Morávkovou, Jana Čenského nebo třeba Martina Zounara. Zahrají si však i v pokračování, které se bude vysílat na placeném internetovém kanálu Voyo?

Po velkolepém finále, které jste mohli vidět před letošními prázdninami, začali diváci truchlit, psát stížnosti do televize i nadávat na sociálních sítích. Ani herci nebyli z ukončení seriálu nadšení. Sledovanost měl totiž i po letech stále velmi slušnou a pro herce to byl samozřejmě také stabilní příjem, což se především v dnešní koronavirové době více než hodí.

Televize se rozhodla vyslyšet přání diváků

Nakonec se však naříkání vyplatilo a televize se rozhodla prosby diváků vyslyšet. I když jen zčásti. Ordinace se totiž začala znovu natáčet, nebude se však vysílat v televizi, ale diváci si za její sledování budou muset zaplatit. Dočkají se však kvalitních herců i dalších dramatických zápletek.

„Těšit se mohou například na Petra Rychlého jako Čestmíra Mázla, Zlatu Adamovskou a Petra Štěpánka jako manžele Valšíkovy, Ivanu Jirešovou jako barmanku Lucii, Mariku Šoposkou jako oblíbenou Bibi a na další,“ řekla pro Nova Plus kreativní producentka seriálu Simona Matásková.

Natáčení se bohužel nezúčastní všichni oblíbení herci. Například Martina Randová alias Heluš odešla hrát do Ulice. Jinak by se ale diváci měli dočkat kompletního obsazení posledních sezon.

Do děje vstoupí i nové postavy

Těšit se budete moci i na skvělé nové herce. Příkladem je herečka Sarah Haváčová, která září v seriálu Profesor T.

„Do děje vstoupí i další postavy, z nichž tu nejvýraznější hraje velmi talentovaná Sarah Haváčová, divákům Novy dobře známá ze seriálu Profesor T. Shodou okolností se Sarah tak již podruhé objeví ve stejném seriálu jako Pavel Řezníček,“ prozradila ještě Matásková pro Nova Plus.

Nyní už má Ordinace první klapku za sebou a herci jsou zpět v plném pracovním nasazení. A někteří dokonce překvapili. Mahulena Bočanová zhubla deset kilo a Martin Zounar se zase zapomněl dát ostříhat.

Také Ivana Jirešová se vrátí a znovu otevře svůj bar, který dvojice doktorů, která ho za ni dočasně vedla, málem zničila.

„I když s Lucií žiju v baru U Čerta už šestnáct let, na první klapku nových dílů Ordinace jsem se těšila jak malé dítě na Ježíška. Doufám, že diváci budou z výsledku nadšení stejně jako my, herci, z natáčení,“ prozradila Ivana Jirešová Blesku.