Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Oprah Winfrey: V USA skončila, teď míří k nám

Kdo je Oprah Winfrey?
Kdo je Oprah Winfrey?
Zdroj: TV Prima

Nejvlivnější moderátorka světa OPRAH WINFREY (57) po 25 letech ukončila svou fenomenální talk show. Amerika pláče, ale my se můžeme radovat, protože od června vplouvá na naše obrazovky!

Když 8. září 1986 Oprah Winfrey odstartovala svou televizní show, která se stala doslova přes noc hitem Spojených států, nikdo nemohl tušit, že se její pořad udrží na obrazovkách (a v rekordních sledovanostech!) celých 25 let. Oprah si vydobyla místo celosvětově nejvlivnější ženy pracující v médiích, založila vlastní časopis, o jehož prodaných nákladech se zdejším vydavatelským domům může jen zdát, do její talk show si o účast telefonovali nejen vlivné celebrity, ale dokonce i sám americký prezident… a takto bychom mohli pokračovat až k dnešku, kdy rozjíždí svou vlastní televizní společnost OWN.

Od 20. června se této famózní a empatické moderátorky budou moci nabažit i televizní diváci u nás. Televize Prima LOVE nasadila od 19. hodiny do svého vysílacího schématu právě pětadvacátou (a definitivně poslední) sérii talk show této Amerikou milované dámy. A to si ti z vás, kteří mají rádi profesionálně odvedenou televizní práci, zřejmě nenechají ujít.

Oprah Winfrey

PÁR PERLIČEK alá OPRAH

  • Díl, ve kterém byl hostem talk show Michael Jackson a který Oprah natáčela v jeho „pohádkovém“ Neverlandu, sledovalo u obrazovek 62 milionů diváků!
  • V roce 2008 využil v rámci amerických prezidentských voleb její popularity i nynější prezident Barack Obama, kterého moderátorka otevřeně podporovala. Statistici hovoří, že její „slovo“ mu přineslo minimálně 1 000 000 hlasů.
  • Nejčastějším hostem jejího pořadu byla zpěvačka Céline Dion, celkem 27krát.
  • Před pěti lety, v rámci oslav dvacátého výročí svého pořadu, vzala Oprah celý svůj štáb (včetně rodinných příslušníků všech zainteresovaných) na exotickou dovolenou na Havaj. Tímto jim vyjádřila poděkování za jejich tvrdou práci…
  • První díl z 25. sezony je natočen jako speciál obsahující flashbacky z předchozích sezon a v hledišti sedělo 300 nejvěrnějších fanoušků. Jako hosta si diváci sami vybrali Johna Travoltu. Nečekané překvapení přišlo na konci pořadu, kdy všem divákům v hledišti jen tak mimochodem sdělila, že s ní poletí do Austrálie a letadlo bude pilotovat právě John Travolta.
  • Z hostů, kteří se mj. v poslední sérii objevili, byla i spisovatelka J. K. Rowling, zpěvák Ricky Martin či Bill Gates.

A co vy? Budete se dívat?

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky