Na chování Fenina nedávno upozornili jeho sousedé. Těm došla trpělivost s chováním bývalého hráče fotbalového Eintrachtu Frankfurt a zveřejnili tak fotografie hrůzy z jejich bytového domu.

Záchranář Kohák

Nyní na sebe strhl šestatřicetiletý fotbalista pozornost na křtu knihy Jakuba Koháka. Na první pohled působil, že je opět posilněný alkoholem. Bylo pro něj velmi náročné udržet rovnováhu, všechny přítomné zaujal svou nejistou chůzí. Když už si sedl, hlavu si neustále dával do dlaní a působil tak dojmem, že je naprosto duchem nepřítomný. Několikrát během akce se snažil navázat řeč s ostatními hosty. V jeden moment si to dokonce namířil rovnou mezi děti. V tu chvíli se objevil Kohák a zmatenému Feninovi jeho cestu zarazil vlastním tělem.

Právě Kohák je ještě jeden z posledních blízkých Fenina, kteří nad ním nezlomili hůl. Dokonce spolu připravují společnou knihu s názvem Na rovinu. Fanoušci bývalé fotbalové hvězdičky by se v ní měli dozvědět šokující detaily z jeho divokého života. Vypadá to, že Koháka od společného projektu neodradil ani fakt, že poslední projekt do kterého se Fenin pustil, dopadl totálním fiaskem. Rok se neúspěšně připravoval na svou MMA premiéru. Měl se představit na turnaji Oktagonu v Německu. Z celého projektu nakonec sešlo díky jeho nulové disciplíně.

Žádná sebereflexe

Od zveřejnění celé kauzy v médiích čekali sousedé nejspíše jiný výsledek. Fenin se místo omluv a zlepšení svého chování celé situaci vysmál. Fotografie fekálií ve společné garáži sdílel dokonce na svém Instagramu. Dále také přidal video, kde aféru rozebírá jako experti ve studiu s elektronickou tužkou a zároveň naznačuje, že možná vznikne nový merch. „Fenin je často opilý, párkrát ležel i před domem. Občas přespává ve svém černém mercedesu ve společných garážích, bohužel se pak u jeho auta objevují zvratky a fekálie,“ popsali Blesku sousedé problémového fotbalisty. „Logicky, i když jsem někdy mírně zvláštní, tak nejsem přeci tak blbej, abych se vy*ral před svoje auto. Ta garáž je obrovská. Je to hodně divné,“ zlehčoval celou situaci ve svém rozboru samotný Fenin.

Související články