Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Ondřej Pavelka se podíval smrti do očí: Z natáčení Slunečné ho odvezla sanitka

Ondřej Pavelka
Ondřej Pavelka
Zdroj: Profimedia
Ondřej Pavelka

Natáčení Seriálu Slunečná je pro herce někdy pořádná výzva nejen proto, že se některé scény točí venku. Své o tom ví i Ondřej Pavelka, který skončil po bodnutí včelou do jazyka v nemocnici.

Seriál Slunečná se už vrátil po pauze na obrazovky a diváci si užívají nové epizody oblíbeného pořadu. Herci mají však po koronavirové krizi co dělat, aby přestávku dohnali.

Nikdo z hlavních postav si letošní léto příliš neužil, čekala je totiž spousta práce. Málem osudná nehoda se ale stala na place přes pár dny Ondřeji Pavelkovi.

Herce kousla včela přímo do jazyka a on navíc dostal alergickou reakci! Z místa natáčení ho musela odvést sanitka! K děsivě vyhlížející nehodě se nám vyjádřil Josef Ducký, mluvčí Slunečné.

Alergická reakce

"Ano, je to skutečně pravda, Ondřeje Pavelku bodla včela během natáčení. Šlo o štípnutí do jazyka a herec na něj bohužel dostal alergickou reakci," potvrdil Josef Ducký Šípu nepříjemnou událost.

"Z místa pak museli Pavelku lékaři odvést v sanitce, odkud byl později propuštěn do domácího ošetření," pokračuje mluvčí seriálu. Naštěstí ale celá situace dopadla nakonec lépe, než se mohlo na první pohled zdát! Bodnutí do jazyka totiž můžou mít i fatální následky.

Fanoušci seriálu Slunečná se nemusí bát, že by nehoda Ondřeje Pavelka nějak ovlivnila natáčení, herec totiž hned druhý den šel do práce. "V nemocnici dostal léky proti alergii a druhý den už byl schopný opět pracovat," uvedl Ducký. Pavelka měl navíc štěstí, jelikož zrovna dotočil svou scénu a už měl volno.

"Nic nezameškal, v ten den měl akorát vše natočené a druhý den už normálně fungoval," prozradil Šípu mluvčí! Vše nakonec dobře dopadlo a diváci se tak můžou těšit na nové díly s jejich oblíbenými hrdiny, mezi které Pavelka rozhodně patří.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky