Herci Ondřej Malý a Pavla Tomicová patřili mezi nejstabilnější páry českého showbyznysu, proto to byl pro mnohé šok, když se dozvěděli, že Ondřej Pavlu podvádí a ještě navíc s její kamarádkou. To ale nebylo vše, když se Tomicová dozvěděla, že s ní dokonce čeká dítě, zhroutila se.

Naštěstí ji ale podrželi přátelé, kteří se jasně postavili na její stranu a nevěrnému záletníkovi vystavili účet. V podstatě zůstal sám. Bohužel byl prý v takové fázi zamilovanosti, že mu to bylo jedno. Užíval si život po boku mladé milenky Kristýny Kociánové, herečky, která byla s Pavlou Tomicovou dobrá kamarádka. Hrály spolu například v seriálu Slunečná.

„Kristýna mu naprosto zamotala hlavu. Do toho, jak se jim narodilo miminko, o ničem jiném nemluví,“ řekl podle Expresu hercův známý z divadla.

Malý má pomotanou hlavu a rady od přátel nevnímá

Pavla se ale oklepala, zhubla, začala chodit mezi lidi a na nevěrníka se snaží zapomenout. Samozřejmě to pro ni nebylo lehké především přes vánoční svátky, kdy věděla, že je se svou novou rodinou, užívají si a těší se s novým přírůstkem. Ona jistě také nebyla sama a společnost jí dělaly děti, Adam s Anežkou. Anežku má právě s hercem Malým. Ale tolikaletý vztah jen tak nevymažeš a na Tomicové je znát, že je to pro ni velmi těžké.

Ondřej si však otcovství užívá a netají se tím, že Kristýna je pro něj splněný sen. Časopis Sedmička informoval, že se dvojici narodil syn a jmenuje se Tomáš. Novopečení rodiče to však veřejně nepotvrdili. Na veřejnosti či společenských akcích se neobjevují a rozhovory nedávají.

Problémy mezi Malým a Tomicovou trvaly už loni v létě, kdy ji nedoprovázel na karlovarském filmovém festivalu a herečka tvrdila, že je velmi pracovně vytížený. Manželé si spolu zahráli i v mnoha filmech jako Mrtvej brouk, Vánoční hvězda, Hany, Padesátka, Bezva ženská na krku, Léto s gentlemanem, Vlastníci nebo Deníček moderního fotra.

Nespokojenost ve vztahu si kompenzoval u mladé blondýny

Malý přátelům dokonce tvrdí, že se trápil už dlouhá léta a vše se prohloubilo před třemi lety a to kvůli odlišným zájmům. Malý má rád sporty a aktivní zábavu a Tomicová si dá raději dobré jídlo a k němu sklenku kvalitního vína. Nespokojenost ve vztahu si tak Malý kompenzoval u mladé blondýnky.

„Kristýně se svěřoval a ona bezcharakterně využila Malého manželské krize ke svému plánu. Stůj co stůj chtěla dítě,” řekl Blesku zdroj z produkce Slunečné.

Plán blondýnky nakonec vyšel a Malý musel s pravdou ven. Tak snad je to opravdu ta pravá, když už mu to stálo za zničení stabilního vztahu.

Související články