Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Nový život Ondřeje Malého: První Vánoce v nové rodině i opovržení přátel

Ondřej Malý
Ondřej Malý
Zdroj: Profimedia
Ondřej Malý

Když se v loňském roce provalilo, že herec Ondřej Malý čeká potomka se svou milenkou a ne zákonnou manželkou Pavlou Tomicovou, bylo zle. Malý odešel za mladou kolegyní a Tomicová se zhroutila. Takový podraz od svého partnera a kamarádky nečekala.

Herci Ondřej Malý a Pavla Tomicová patřili mezi nejstabilnější páry českého showbyznysu, proto to byl pro mnohé šok, když se dozvěděli, že Ondřej Pavlu podvádí a ještě navíc s její kamarádkou. To ale nebylo vše, když se Tomicová dozvěděla, že s ní dokonce čeká dítě, zhroutila se.

Naštěstí ji ale podrželi přátelé, kteří se jasně postavili na její stranu a nevěrnému záletníkovi vystavili účet. V podstatě zůstal sám. Bohužel byl prý v takové fázi zamilovanosti, že mu to bylo jedno. Užíval si život po boku mladé milenky Kristýny Kociánové, herečky, která byla s Pavlou Tomicovou dobrá kamarádka. Hrály spolu například v seriálu Slunečná.

„Kristýna mu naprosto zamotala hlavu. Do toho, jak se jim narodilo miminko, o ničem jiném nemluví,“ řekl podle Expresu hercův známý z divadla.

Malý má pomotanou hlavu a rady od přátel nevnímá

Pavla se ale oklepala, zhubla, začala chodit mezi lidi a na nevěrníka se snaží zapomenout. Samozřejmě to pro ni nebylo lehké především přes vánoční svátky, kdy věděla, že je se svou novou rodinou, užívají si a těší se s novým přírůstkem. Ona jistě také nebyla sama a společnost jí dělaly děti, Adam s Anežkou. Anežku má právě s hercem Malým. Ale tolikaletý vztah jen tak nevymažeš a na Tomicové je znát, že je to pro ni velmi těžké.

Ondřej si však otcovství užívá a netají se tím, že Kristýna je pro něj splněný sen. Časopis Sedmička informoval, že se dvojici narodil syn a jmenuje se Tomáš. Novopečení rodiče to však veřejně nepotvrdili. Na veřejnosti či společenských akcích se neobjevují a rozhovory nedávají.

Problémy mezi Malým a Tomicovou trvaly už loni v létě, kdy ji nedoprovázel na karlovarském filmovém festivalu a herečka tvrdila, že je velmi pracovně vytížený. Manželé si spolu zahráli i v mnoha filmech jako Mrtvej brouk, Vánoční hvězda, Hany, Padesátka, Bezva ženská na krku, Léto s gentlemanem, Vlastníci nebo Deníček moderního fotra.

Nespokojenost ve vztahu si kompenzoval u mladé blondýny

Malý přátelům dokonce tvrdí, že se trápil už dlouhá léta a vše se prohloubilo před třemi lety a to kvůli odlišným zájmům. Malý má rád sporty a aktivní zábavu a Tomicová si dá raději dobré jídlo a k němu sklenku kvalitního vína. Nespokojenost ve vztahu si tak Malý kompenzoval u mladé blondýnky.

„Kristýně se svěřoval a ona bezcharakterně využila Malého manželské krize ke svému plánu. Stůj co stůj chtěla dítě,” řekl Blesku zdroj z produkce Slunečné.

Plán blondýnky nakonec vyšel a Malý musel s pravdou ven. Tak snad je to opravdu ta pravá, když už mu to stálo za zničení stabilního vztahu.

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky