Kristýna Kociánová porodila svému ženatému partnerovi Ondřejovi Malému dítě. Pohlaví miminka zatím dvojice úzkostlivě tají, herec je ale údajně velice šťastný a příchod potomka na svět si velmi užívá.

"Ondra Malý má z miminka velkou radost. A Kristýna Kociánová je v sedmém nebi," prozradil webu eXtra.cz člen rodiny.

Svou manželku Pavlu Tomicovou prý herec ohledně těhotenství milenky informoval postupně. Ačkoliv herečka dostávala zraňující zprávy po dávkách, odchod manžela po dvaceti letech s ní pořádně zamával. Tomicová zhubla téměř čtyřicet kilo a psychicky na tom nebyla nejlépe.

Kociánová měla na muže smůlu


Kristýna Kociánová neměla nikdy zrovna štěstí v lásce a to prý byl jeden z důvodů, proč neváhala přebrat své kamarádce manžela a uplést si s ním po pár měsících dítě.

"Ona měla mimořádnou smůlu na partnery, zažila si fakt peklo. A protože už jí za pár let bude čtyřicet a biologické hodiny tikaly neúprosně, nebyl čas na nějakou morálku, prostě se rozhodla mít dítě s Ondrou. On se sice nezdá, ale má pro ženské obrovské charisma," prozradil nedávno Extra přítel nového hvězdného páru.

Na vztah svého manžela si postupně zvyká i Pavla Tomicová, která si sáhla na dno. "Pavla se z toho dostala. A dala se do kupy psychicky i zdravotně. Úplně v pohodě už je tak tři měsíce. Chvilku to sice trvalo, ale dnes už je to zase stará dobrá vysmátá holka," tvrdí kamarádka herečky.

Ondřej Malý dokonce své ženě oznámil mezi prvními, že se mu narodil nemanželský potomek. "To, že se jim narodilo dítě, se dozvěděla přímo od Ondřeje. Nechtěl, aby se to dozvěděla až z médií, a tak jí to radši sám zavolal," potvrdil informátor stejného webu.

Kristýna Kociánová se stala matkou