Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Zpátky do minulosti: Kuchařová a Brzobohatý jsou na fotkách z dětství kouzelní

Taťána Kuchařová a Ondřej Gregor Brzobohatý
Taťána Kuchařová a Ondřej Gregor Brzobohatý
Zdroj: Profimedia
Taťána Kuchařová a Ondřej Gregor Brzobohatý

Dávno předtím, než se poznali, a dávno předtím, než museli zacelovat hluboké rány ze svého rozpadlého manželství, si i oni užívali bezstarostného dětství. Taťána Kuchařová a Ondřej Gregor Brzobohatý svým fanouškům v minulosti několikrát ukázali roztomilé fotografie z dětských let, na kterých byli zachyceni v dobách, kdy vůbec netušili, co všechno je v životě čeká. A snímky to jsou rozhodně okouzlující. 

Dlouhá léta se na ně mnozí dívali jako na ideální pár, který má před sebou zářivou budoucnost. Když se dali v roce 2013 dohromady, jejich fanoušci byli štěstím bez sebe. Na první pohled se totiž zdálo, že se k sobě modelka a nejkrásnější žena světa pro rok 2006 Taťána Kuchařová a pohledný hudebník nesmírně hodí. O tři roky později si řekli své „ano” a o kompatibilitě této dvojice snad už vůbec nikdo nepochyboval. 

Jenže za pár let se začalo mluvit o prvních problémech v manželství a vypadalo to, že se jejich společný život začíná pomalu hroutit. V červnu loňského roku pak Taťána a Ondřej obnovili svůj manželský slib a na první pohled se zdálo, že jsou všechny případné krize zažehnány. Idylka ale moc dlouho nevydržela. Jak totiž vyšlo v prosinci najevo, manželé spolu už od srpna nežili. Když se později Taťána dozvěděla, že se její stále ještě manžel již stačil zamilovat jinde, prohlásila v pořadu Showtime, že požádá o rozvod. 

Časy, kdy byli šťastní

Taťána i Ondřej si běžně velmi střeží své soukromí, a tak nikdy předtím spekulace o možných problémech nijak nekomentovali. I proto byla nečekaná zpráva o konci manželství pro mnohé překvapením, kterému zprvu nemohli uvěřit. Takřka celou dobu, co byli spolu, manželé nedali jeden bez druhého ani ránu. Všude chodili spolu a na všechny strany zářili úsměvy a štěstím. Vyznávali si lásku a na veřejnosti nešetřili doteky a polibky. Vypadali zkrátka jako prototyp dokonalého štěstí. A jejich životní spokojenost se odrážela i na jejich sociálních sítích, kde mnohem častěji ukazovali, co zrovna dělají, a nečinilo jim problém sdílet ani snímky z jejich dětství. 

Nádherná momentka

Zatímco hudebník Ondřej vzpomínal s pomocí fotek na svého tatínka nebo nejvěrnějšího kamaráda, Taťána se nebála při příležitosti oslav Mezinárodního dne žen sdílet snímek z dětství, na kterém je zvěčněna se svou maminkou, sestrou a kamarádkou. Krásnými a v některých případech i dojemnými fotografiemi z dětství dokázali rozněžnit mnoho svých fanoušků a zároveň vzdávali hold svým nejbližším. Tenkrát ještě ani zdaleka netušili, jak se jejich životy změní…

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky