Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Ondřej Gregor Brzobohatý se vyjádřil k rozvodu: S Taťánou nežije už od srpna

Ondřej Gregor Brzobohatý a Taťána Kuchařová
Ondřej Gregor Brzobohatý a Taťána Kuchařová
Zdroj: Profimedia
Ondřej Gregor Brzobohatý a Taťána Kuchařová

Málokdo mohl uvěřit tomu, že by krásné manželství hudebníka Ondřeje Gregor Brzobohatého a modelky Taťány Kuchařové dospělo do svého konce. Po mnoha spekulacích se k propíranému rozvodu vyjádřil i sám Ondřej a informaci, u které mnozí doufali, že se nakonec vyvrátí, hudebník potvrdil. S manželkou si prý již od srpna letošního roku oba žijí po svém. 

O problémech v manželství Ondřeje Gregor Brzobohatého a Taťány Kuchařové se šuškalo již delší dobu. Ani jeden z nich však nikdy nebyl, co se soukromí týče, úplně sdílný, a tak případné těžkosti nikdy nijak nekomentovali. Pravda ale musela jednou vyjít najevo a po událostech posledních dní už manželé zkrátka nemohli mlčet. 

Rozvod na spadnutí

V posledních měsících se o možných rozepřích Ondřeje Gregor Brzobohatého a Taťány Kuchařové mluvilo stále častěji. Ve chvíli, kdy ale pro Blesk promluvil zdroj z jejich okolí, měli už takřka všichni jasno. „Na rozvodu už jsou víceméně domluvení a Ondřej se odstěhoval ze společného bytu na Smíchově,” uvedl člověk, který si přál zůstat v anonymitě. Stále se ale čekalo na nějaké vyjádření od samotného páru. Jak Ondřej, tak Taťána o svém soukromí povětšinou mlčí a osobní záležitosti v médiích nijak nekomentují. Tentokrát ale udělali výjimku. 

„Ať se k tomu vyjádří můj manžel,” vzkázala jen modelka a nejkrásnější žena světa pro rok 2006 v pořadu CNN Prima News Showtime. Z její reakce lze velmi snadno vyvodit, že za rozpadem vztahu dost možná stál její manžel. „Máme už vlastní životy, od sprna víceméně žijeme každý po svém,” reagoval Ondřej na dotaz, zda jeho manželství prochází krizí. Hudebníkovo srdce už zároveň dle všeho patří jiné ženě. Fotoreportéři Blesku jej totiž zachytili s tanečnicí z Hudebního divadla Karlín, se kterou měl podle zmíněné redakce rovněž strávit noc ve svém novém bytě. 

Milionový rozvod

Ondřej a Taťána Gregor Brzobohatí jsou oba nesmírně úspěšní a během svých životů si přišli na nemalé peníze. Podle eXtra.cz spoluvlastní byt na Smíchově, jehož cena by se v dnešní době mohla pohybovat i nad hranicí 35 milionů korun. Je tedy více než jasné, že jejich rozvod nebude úplně levnou záležitostí. Vzhledem k tomu, že jsou ale podle zdroje z jejich okolí už na podmínkách rozvodového řízení takřka domluveni, mají dost možná jasno, jak vypořádání proběhne. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky