Byt, ve kterém bude žít s tmavovlasou moderátorkou, se nachází ve starém činžovním domě, ve kterém městská část nedávno nechala vytvořit půdní vestavby. Byty v této lokalitě obvykle mají rozlohu nad 100 metrů čtverečních a obvykle disponují třemi nebo čtyřmi pokoji. Některé z nich také bývají mezonetové a vybavené terasami. Vzhledem k ceně - za byt dali manželé 19 milionů korun, je velmi pravděpodobné, že právě tento byt bude zmíněné úrovně dosahovat.

Jen o necelý půl kilometr dál žil rovněž na pražském Smíchově Ondřej Brzobohatý se svou exmanželkou Taťánou Kuchařovou. Za byt, který si tehdy pořídili, dali kolem 25 milionů korun a provedli v něm nákladnou rekonstrukci, aby bylo vše podle jejich představ.

Mezonet disponoval celkovou plochou 190 metrů čtverečních a dispozicí 4 + 1. Dvojice si jej pořídila v roce 2018 a ihned se pustila do velmi významných úprav. Své bydlení si zařídili ve stylu francouzského venkova.

“Protože jsme s Ondřejem romantické duše a protože milujeme vše francouzské: od starých filmů, historie, sýrů, vína, Riviéry až po polibky, naše hnízdo a pracovní ateliér v jednom jsme si zařídili ve stylu Provence,” vysvětlila tehdy modelka na Instagramu, proč se rozhodli právě pro tento styl.

“V tomto interiéru se opakují přírodní prvky dřeva, kamene a kovu. Protože s Ondřejem milujeme provzdušněné a světlé interiéry, celý byt jsme ladili do světlých odstínů šedé a béžové,” popsala styl interiéru Taťána Kuchařová.

Po rozvodu udělal pár za svým vztahem definitivní tečku a jejich krásný byt má dnes již jiného majitele. O peníze se poté rozdělili a zatímco Taťána Kuchařová si koupila byt na pražských Vinohradech v domě, ve kterém již roky jeden byt vlastní, Ondřej Brzobohatý se na Smíchov vrátil. Nezbývá mu tak než popřát, aby mu oblíbená městská část v novém manželství přinesla více štěstí, než v tom předchozím.

Související články