Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Zlomilo mě to: Artur Štaidl je z natáčení minisérie Iveta v šoku

Artur Štaidl
Artur Štaidl
Zdroj: Profimedia
Artur Štaidl

Ondřej Brzobohatý zazářil v první řadě minisérie o životě zpěvačky Ivety Bartošové a v druhé sérii dostane ještě více prostoru rozvinout svou roli. Hudebník ztvárnil zesnulého Ladislava Štaidla a svým výkonem ohromil i Artura Štaidla.

Ondřej Brzobohatý aktuálně natáčí pokračování minisérii Iveta a hereckou výzvu rozhodně nebere na lehkou váhu.

"Mám z natáčení rozpolcené pocity, protože jsem se na jednu stranu těšil, ale na druhou jsem nervózní," svěřil se hudebník Blesku

"Nepovažuji se tak úplně za herce, spíš muzikanta, ale štáb je skvělý. Vedou mě," dodal Ondřej, který je Ladislavu Štaidlovi neuvěřitelně podobný. Jeho výkon ocenil i syn zesnulého skladatele, Artur Štaidl. 

Úžasná podoba

Artur Štaidl na celé natáčení seriálu Iveta o jeho mamince Ivetě Bartošové od začátku dohlíží a režisér Michal Samir s ním pravidelně konzultuje scény.

"Když jsem viděl pana Brzobohatého v roli mého táty, úplně mě to zlomilo. V jeden moment jsem nevěřil, že to není táta. Úžasná podoba!" nešetřil Artur chválou po zhlédnutí první minisérie.

"Je to opravdu zážitek být součástí projektu Iveta. Forma, obsah i herecké obsazení je na špičkové úrovni. A to prosím nemám na mysli mé ztvárnění Ladislava Štaidla. Ačkoliv, když se koukám detailněji na fotky z natáčení, budu si muset s maminkou asi vážně promluvit," okomentoval nedávno Brzobohatý na svém Instagramu.

Ondřej Brzobohatý je Ladislavu Štaidlovi velice podobný

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky