Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Ondřej Brzobohatý se dostal do úzkých: Zasáhnout musela jeho partnerka

Inkognito
Inkognito
Zdroj: FTV Prima
Inkognito

V nejnovější epizodě zábavné show Inkognito zažil Ondřej Brzobohatý pořádný šok. Coby VIP host se totiž v premiérovém dílu objevila jeho maminka Hana Gregorová. Zpočátku si nikdo z panelistů nebyl jistý, kdo záhadnou osobností je, nakonec vše rozsekla Daniela Písařovicová.

Už ve čtvrtek 1. září pokračuje na obrazovkách televize Prima oblíbený zábavný pořad Inkognito. V premiérových dílech bude hádat nejrůznější povolání stará dobrá parta, tedy Jakub Prachař, Ondřej Gregor Brzobohatý, Petra Nesvačilová, Miloš Pokorný, Daniela Písařovicová, Petr Švancara nebo Richard Genzer. Moderátorem pořadu je pak osvědčený Libor Bouček.

Šok pro Ondřeje Brzobohatého

Hned v prvním díle bude o zábavu postaráno, tajným VIP hostem bude totiž Hana Gregorová, maminka Ondřeje Brzobohatého. Po několika otázkách začne být týmu panelistů celkem jasno, kdo z VIP hostů ve studiu je, a to hlavně díky Jakubovi Prachařovi. Po jedné z otázek se obrátí na Ondřeje a prohlásí: „Je to tvoje máma!“. 

Ondřej na to konto s vtipem sobě vlastním pronese: „Jste Jiřina Bohdalová?“. Že jde o Hanu Gregorovou, nakonec definitivně uhodne Daniela Písařovicová, tedy přítelkyně jejího syna. Podívejte se na video, jak setkání probíhalo.

Premiérovou epizodu pořadu Inkognito sledujte ve čtvrtek ve 21.15 na Primě. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky