Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Brzobohatý ukáže Písařovicové své vánoční zvyky: Z jednoho radost mít nebude

Ondřej Brzobohatý a Daniela Písařovicová
Ondřej Brzobohatý a Daniela Písařovicová
Zdroj: Profimedia
Ondřej Brzobohatý a Daniela Písařovicová

Ondřeje Gregora Brzobohatého a jeho partnerku Danielu Písařovicovou čekají letos vůbec první společné Vánoce. Ty budou trávit nejen spolu, ale také se svými rodinami. Hudebník prozradil, jak budou vypadat, a také zavzpomínal na jeden z nejlepších dárků, který kdy dostal. 

Daniela Písařovicová a Ondřej Gregor Brzobohatý se už nemohou dočkat Vánoc, které vůbec poprvé letos oslaví společně. A protože má hudebník české i slovenské kořeny, dodržuje během svátků různé tradice, na které pravděpodobně jeho partnerka není tak docela zvyklá. 

Slovenský zvyk

Partner Daniely Písařovicové si štědrovečerní večeři nedokáže představit bez kapustnice, která je, dá se říct, slovenskou obdobou české zelné polévky. „Ta zásadně nesmí chybět. Ona samozřejmě ještě v kombinaci s bramborovým salátem a smaženým řízkem vytvoří zajímavou chemicko-fyzikální záležitost při procesu dívání se na televizi, což zbytku rodiny kolikrát nepůsobí radost, ale ta chuť je úžasná,” uvedl s úsměvem pro web Prima Ženy Ondřej Brzobohatý. Jeho láska se tak rozhodně má na co těšit. 

Nejlepší dárek

V současné době Ondřej Brzobohatý po žádných veledarech netouží, přeje si jen, aby Vánoce proběhly v poklidu a v míru. „Myslím, že to je podstata Vánoc. Hodně lidí je nemá rádo právě proto, že se k tomu musí nutit. K nastavení, aby se v rodině třeba nemluvilo o nějakých věcech, které jsou tabuizované, nebo se ti, co mezi sebou nemají dobrý vztah, tvářili, že jsou úplně v pohodě,” vysvětloval. 

Když byl ale hudebník dítětem, jako ostatní toužil po nejrůznějších hračkách. A jedna z nich mu vydržela opravdu dlouho. „Vyrostl jsem v rodině, kde si máma dávala opravdu záležet na tom, abychom dostali dárky, které si moc přejeme. Dodnes si pamatuji na velkou postavičku wrestlera, který se jmenoval Sting. Toho jsem nejvíc miloval. Jak někdo má plyšáka, já měl tuhle umělohmotnou postavičku. Spal jsem s ní v posteli třeba osmnáct let, pak se mu ulomily nožičky,” vyprávěl Ondřej, kterému ovšem jeho wrestler nijak nechybí. „Teď mám v posteli úplně jiné nožičky, také dlouhé,” dodal s lišáckým úsměvem a měl při tom pochopitelně na mysli svou partnerku Danielu. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky