Ondřej Brzobohatý a Daniela Písařovicová na svatbu, zdá se, rozhodně nijak dlouho čekat nechtěli. Teprve v květnu oznámili, že se zasnoubili, a krásné veselky se dočkali pouhých 5 měsíců poté. Protože jim ale bylo jasné, že by svatba na území České republiky byla jistě velmi sledovaná, potichoučku se i se svými nejbližšími vydali do Itálie, aby mohli svou lásku stvrdit tam.

Z dovolené svatba

Itálii si dvojice nevybrala náhodou. Jak ve svém společném příspěvku nyní prozradili, úplně původně na jih Evropy směřovali kvůli dovolené. Plán pak jen pozměnili. „Z dlouho plánované dovolené v Itálii se postupem měsíců po zvážení pro a proti vyklubala naše svatba s Danielou. Zjistili jsme, že evidentně nejsme první Češi, které to napadlo, a dnes můžeme konstatovat, že to bylo po všech stránkách dobré rozhodnutí. Původní dovolenkovou sestavu jsme zkrátka jen rozšířili o nejbližší rodinu a přátele,” prozradili novomanželé.

Ondřej Brzobohatý si pak také během svého vyprávění vystřelil sám ze sebe a udělal si legraci za své záliby v dragu. „Stačí si střihnout se snoubenkou o to, kdo z vás bude mít nakonec svatební šaty, mít větší trpělivost s místními úřady, schopného a zkušeného koordinátora, odháněče dešťových mraků, starší sestru s prořízlou italskou pusou a vše frčí jako nová Vespa,” napsal Brzobohatý. Sama Daniela následně sdílela video, na kterém je vidět, jak se na svůj velký den chystala.

Bez české pálenky by to nešlo

Novomanželé věnovali pár řádků také samotnému obřadu, který byl dle jejich slov velmi rychlý a oddávající je nezdržovala žádnými řečmi o tom, jak by mělo jejich manželství vypadat. Od oltáře se pak všichni přesunuli na slavnostní hostinu, která byla pochopitelně plná italských lahůdek. „Knedlíčkovku a svíčkovou nahradilo risotto a těstoviny rozmanitých chutí, rozbíjení talířů a jiné české tradice nahradila volná zábava podbarvená líbezně mečivým Erosem znějícím z reproduktorů, avšak žádná pálenka světa nedokázala nahradit poctivou valaškou kořalku, které tekly litry,” dodali novomanželé, kteří na společných fotografiích září štěstím a zamilovaností.

Související články