„Nejsme žádný nový pár, jsme spolu čtyři roky, jen si tak trochu chráníme své soukromí a nestavíme svůj vztah na odiv. Seznámili jsme se na jedné zábavě u nás na vesnici, ze které pocházíme shodou okolností oba dva. Takže já jsem vlastně musel s divadlem i soukromě procestovat celou Českou republiku, abych nakonec zjistil, že ta pravá na mne čeká tam, kde jsem poprvé spatřil světlo světa. Když bych to měl upřesnit, tak bydlela asi pět set metrů od našeho domu. Když mi bylo osmnáct let, Natálce bylo teprve let osm, takže jsem si musel počkat do její plnoletosti a bylo vztahově vymalováno, jsme spolu a já nepochybuji, že je ona mou osudovou láskou,“ s úsměvem prozradil Ondřej.

O vás vaši fandové a příznivci muzikálů vědí, že patříte k hereckým a pěveckým oporám Divadla Broadway, hrajete třeba v představeních Okno mé lásky, v Lásce nebeské a řadě dalších a také v Dětech ráje. Co ale živí vás, Natálko?

„Dalo by se říci, že jsem čerstvá maturantka a do pracovního procesu se zapojuji jako tatérka. Mám za sebou ukončený tatérský kurz a ráda bych si v dohledné době otevřela svůj vlastní salon. A jestli chcete vidět, co jsem už vytvořila, podívejte se třeba na mou ruku, protože tahle vytetovaná dílka jsou moje vlastní,“ pochlubila se mladá dáma a jak je vidět na fotce, jsou to kousky hodně povedené.

Ondro, jak vidíme, vaše tělo zdobí také řada vytetovaných obrazů a obrázků. Neuvažoval jste, že byste se nechal zkrášlit i dílkem od své partnerky?

„Uvažoval a určitě k tomu dojde. Příští rok oslavíme páté výročí našeho vztahu, a to bude, myslím si, hodně dobrý důvod, aby se na mě Natálka vyřádila. Takže ano, půjdu do toho a věřím, podle toho, jak její práci znám, že to bude dílko parádní,“ opět s úsměvem informovala silnější polovina páru.

Zkrášlení dalším tetováním vysportovaného exteriéru tedy čeká, ale musíme přiznat, že nám chvilku trvalo, než jsme vás identifikovali v potemnělém interiéru sauny. Známe vás s bujným hárem, tedy pořádně dlouhým porostem a teď jste s bohatým a dlouhým chlupem pořádně zamával. Je za zkrácením a oživením hlavy láska, tedy vaše Natálka?

„Je to tak. Dostal jsem tak říkajíc nůžky na krk. Natálce se prostě líbí kratší střih. Je fakt ale, že mne řada přátel sotva poznává. Na druhou stranu mi hodně lidí říká, že díky zkrácení hřívy jsem omládl. Tu chlupatou kštici jsem nosil pět let a mělo to i jednu pracovní nevýhodu, dostával jsem role spíše starších pánů a na ně si myslím, že mám ještě dost času. Takže se na jeviště vracím zase jako lehce ulízaný mládenec,“ se smíchem vysvětlil Bábor.

Změna image měla, kromě přání Natálky a návratu mezi herecké mlaďochy, údajně jeden další, významný důvod. Říkáme údajně, ale jak tomu bylo doopravdy?

„Je to přesně tak. To, že jsem se zbavil dlouhých vlasů, mělo i tak trochu i charitativní účel. Když jsem se rozhodl se jich zbavit, nechal se ostříhat, tak jsem si řekl, že by bylo chybou nechat je v kadeřnictví zamést smetákem a vyhodit, protože byly opravdu dlouhé. Rozhodl jsem se darovat je někomu, kdo je potřebuje, což jsou onkologicky nemocné děti případně lidé, kterým porost na hlavě řídne a vlasy jim vypadávají. Když jsem je tedy shodil, ať pomohou těm, kteří je potřebují,“ dodal Ondřej Bábor a jelikož už s partnerkou byli už řádně propoceni, zahalili se důkladně do prostěradel a odebrali se zchladit těla pod sprchu.