Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Olivia Wilde a Harry Styles: Opustila kvůli němu luxus, šla do půjčeného domku

Olivia Wilde
Olivia Wilde
Zdroj: Profimedia.cz

Dlouho se spekulovalo o sexuální orientaci Harryho Stylese, události posledních týdnů ale odhalily pravdu. Zpěvák randí s o devět let starší herečkou Olivií Wilde, která se teprve nedávno rozešla s otcem svých dvou dětí, slavným hercem Jasonem Sudeikisem. A věci už zašly tak daleko, že spolu Olivia Wilde a Harry Styles bydlí.

Olivia Wilde a Harry Styles tvoří pár. O bývalém frontmanovi kapely One Direction Harrym Stylesovi se přitom proslýchalo, že je gay. Po rozpadu chlapeckého bandu se zpěvák vydal na vlastní dráhu a podařilo se mu získat srdce nejen náctiletých fanynek po celém světě.

Úspěšný muzikant se ve svých klipech často obléká velice extravagantně, až zženštile, a proto vznikly fámy o jeho orientaci.

Dnes je ale jasné, že Styles nemá zálibu v mužích, sbalil totiž pořádnou kočku. Novou zpěvákovou partnerkou je Olivia Wilde. O devět let starší, rozvádějící se herečka se ke svému milenci nastěhovala symbolicky v den svatého Valentýna.

Olivia Wilde se teprve nedávno rozešla s otcem svých dětí Jasonem Sudeikisem

Z bývalého vztahu má Olivia Wilde dvě děti, dceru a syna. Otcem potomků je slavný komediální herec Jason Sudeikis a teprve vloni v listopadu vyšlo najevo, že s Wilde už netvoří pár.

Krásná Olivia ovšem sama nezůstala, do oka jí padl mladší hudebník Harry Styles, ke kterému se 14. 2., přímo v den zamilovaných, nastěhovala.

Do té doby obývala herečka luxusní rezidenci v Silver Lake, kterou koupila se Sudeikisem v roce 2019 za v přepočtu neuvěřitelných 75 milionů Kč. Losangeleský ráj ale hvězda dobrovolně vyměnila za mnohem méně honosné bydlení, které navíc Stylesovi ani neříká pane.

Harry Styles obývá dům svého manažera, nastěhoval si tam i milenku

Dům, ve kterém Harry Styles již několik let bydlí, patří jeho manažerovi Jeffu Azoffovi. Právě na jeho svatbě se zpěvák poprvé ukázal po boku své nové milenky Olivie Wilde.

Bydlení je však na hony vzdálené rozlehlým sídlům hollywoodských hvězd a například New York Post ho označil za „překvapivě normální“.

Milenci ale rozhodně nestrádají, vila má tři ložnice, dvě koupelny, prostorný obývák, kuchyni se vstupem na terasu a krásný dvůr s bazénem obklopeným zelení. Azoff ji pořídil v roce 2014 za v přepočtu 29,5 milionu Kč. Jak hrdličky bydlí, se můžete podívat v naší galerii.

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky