Olga se nebojí podělit o své hubnoucí rady s příznivci na Instagramu. Často se ji ptají na rady právě maminky malých dětí, nebo ženy po čtyřicítce.

Kamarádky v údivu

Vdova po Jiřím Menzelovi se na Instagramu pochlubila snímkem, na kterém má úsměv od ucha k uchu s komentářem "Ztracená v ráji." Na fotografii má producentka zvlněné vlasy od slaného moře a místo makeupu perfektně opálenou pokožku. Lichotkami ji ihned zasypaly sledující z řad žen i mužů. To nejlepší na fanoušky Menzelové ovšem ještě čekalo. Za pár dnů umístila na svůj Instagram další fotografii, na které už bylo tentokrát její tělo v plavkách v celé své kráse. "Spadla mi brada, jakou máte postavičku," napsala například jedna z fanynek. Mezi pozitivními ohlasy se objevil i komentář od zpěvačky Leony Machálkové. "Teda Oli… to je pro nás motivace," netajila svůj obdiv směrem k Olze. K další fotografii zase připojila komentář Mahulena Bočanová, tu udivil štíhlý pas Olgy. "Kolik máš v pase, ty mrcho?" zeptala se populární herečka.

Doma si poradí i s vráskami

Olga se netají svým receptem na štíhlou postavu, za vše může pravidelnost. Cviky často zveřejňuje i na sociálních sítích. „Existuje takové hezké české pořekadlo: ‚Nouze naučila Dalibora housti.‘ Já jsem máma jako každá jiná, obyčejná. A jako spousta těch maminek nemám příliš času, a tak jsem se naučila využívat příležitostí. To znamená, že když chci nějak vypadat a vím, že je pro mě důležitý sport a udržovat se, tak si tu příležitost musím najít i doma,“prozradila v rozhovoru pro Showtime. Doma se věnuje nejen své postavě, ale i prevenci proti vráskám. „Jedná se o trik při boji s vráskami, které se nám ženám dělají. Dělají se samozřejmě i mužům, ale ti to většinou moc neřeší. Jedná se o cvik z jógy, který mě naučila moje lektorka. Je to masáž jazykem a můžete to dělat kdekoliv a působí to výborně. Vypadá to sice trochu divně, ale kůže je potom hezky vypnutá.“

Související články