Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Olga Menzelová porodila syna, zveřejnila jeho fotky a fanouškům poslala vzkaz

OLGA Menzelová
OLGA Menzelová
Zdroj: Profimedia

Olga Menzelová měla se svým manželem Jiřím Menzel tak trochu netypický vztah. Už tak netradiční rodina se však minulý rok rozrostla o jednoho člena.

Olga Menzelová sice teprve před dvěma měsíci přišla o svého manžela Jiřího Menzela, v posledních dnech je ale přesto často spojována s novým mužem, egyptologem Miroslavem Bártou.

"Je to soukromá věc a nemám k tomu co víc říct," mlží zatím vdova, jak se aktuálně má. Menzelová byla na své soukromí vždy velmi opatrná, přesto jisté věci nedokázala utajit.

Veřejnost například velmi šokoval fakt, že si během manželství s Menzelem pořídila dceru Aničku s úplně jiným mužem. Otcem prvorozené dcery je Jaroslav Brabec. Druhou dceru pak prý skutečně zplodila se svým manželem Jiřím a nyní odhalila třetího potomka, kterého rok tajila.

Jiří Menzel s rodinou Jiří Menzel s rodinou Zdroj: Profimedia.cz

Olga Menzelová zveřejnila na svém Instagramu fotografii, na které je se svým zesnulým manželem Jiřím Menzelem, otcem nejstarší dcery Aničky Jaroslavem Brabcem, a zmiňovaným egyptologem Miroslavem Bártou, který drží v ruce malého chlapce!

Ke snímku vdova přidala popisek: "Seznamte se, nejpronásledovanější dítě - zřejmě nejen v Praze – "Všichni vědí, že existuje, ale nikdy ho nikdo neviděl, někdo jako Yetti.” Náš Albísek," představila Menzelová veřejnosti své nejmladší dítě.

Snímek Olgy Menzelové s nejmladším synem a trojicí mužů vyvolal nejen na sociálních sítích obrovský rozruch. Jiří Menzel v roce 2017 prodělal zánět mozkových blan a operaci mozku, a jeho stav byl od té doby natolik vážný, že málokdo si umí představit, že by byl schopný plodit děti.

Vdova navíc ještě utvrdila domněnky veřejnosti, když pod fotku podepsala nejen sebe, ale i Miroslava Bártu! "Prosíme vás o respektování našeho práva na soukromí. Olga Menzelová a Miroslav Bárta," napsala Menzelová.

Na Instagramu v komentářích přibývají nechápavé komentáře, málokdo totiž netradiční model rodiny dokáže skousnout! "Tak to je drsný, chudák pan manžel, ať žije monogamie a zdravé partnerské vztahy. Je to vaše věc, to jistě, na běžného člověka to ale působí avantgardně," shodují se sledující.

Menzelová ale již v minulosti dokázala, že názory veřejnosti vlastně neřeší. "Samozřejmě jsme si všichni prošli obtížným obdobím, ale mám velké štěstí, že oba otcové nakonec dokázali v zájmu dětí potlačit svoje ega. Jirka přistupuje k oběma dcerám stejně a Aničku bezmezně miluje. A totéž Jaroslav, kterého by třeba nenapadlo vzít do zoologické zahrady jenom Aničku. Pro mě je důležité, že holky vyrůstají v harmonické rodině, jakkoliv je netypická," prozradila před časem. Nezbývá než popřát mnoho štěstí...

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky