Olga Menzelová svým soukromým životem vždy fascinovala širokou veřejnost i média. V manželství s Jiřím Menzelem si „odskočila“ za kameramanem a režisérem Jaroslavem Brabcem a zplodila s ním dceru Aničku, zůstala ale ve svém oficiálním svazku.

Menzel se pak dočkal po několika letech vlastní dcery a netradiční vztah fungoval až do loňského roku, kdy režisér podlehl koronaviru.

Krátce po manželově smrti přišla Menzelová s další novinkou, téměř rok tajila existenci třetího potomka, tentokrát porodila syna. Chlapce vdova přivedla na svět mimo Českou republiku, aby se vyhnula mediálnímu rozruchu. Otcem nejmladšího ze tří dětí je egyptolog Miroslav Bárta, který do atypické rodinky rychle zapadl.

Olga Menzelová Bártu a Brabce zapřáhla do práce

Miroslav Bárta a Jaroslav Brabec si podle videí a fotografií, které sdílí Olga Menzelová na svém Instagramu, výborně rozumí. Pánové se evidentně nevnímají jako sokové v lásce, a kvůli dětem dokonce dokážou skvěle spolupracovat.

Trojnásobná maminka otce svých dětí dokáže stmelit společnými projekty, jako je například montáž dětské sedačky na kolo.

„Egyptolog a režisér montují dětskou sedačku. Ančin komentář je ale nejvíc,“ napsala Menzelová popisek k videu z rodinného alba, kde si Bárta a Brabec vzájemně pomáhají při zadaném úkolu.

„Pat a Mat,“ směje se Anička, nejstarší dcera Menzelové

Spolupráci Miroslava Bárty a Jaroslava Brabce okomentovala velice vtipně nejstarší dcera Olgy Menzelové Anička. „Pat a Mat,“ smála se svému tatínkovi a jeho pomocníkovi.

Nakonec se dvojici zadařilo a dětskou sedačku se jim podařilo připevnit, což Menzelová též nezapomněla zdokumentovat. Na snímku nechyběl nejmladší syn Albert, který celé akci přihlížel.

V komentářích lidé nešetřili obdivem nad tím, jak to má vdova doma skvěle zařízené. „Já vás tak obdivuji za ty vaše úžasné vztahy,“ shodují se sledující, že netradiční rodinka má něco do sebe.