Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Olga Menzelová přiznala problémy. Byla okradena stavební firmou

Olga Menzelová
Olga Menzelová
Zdroj: Profimedia

Olga Menzelová neprožívá zrovna jednoduché životní období. Nedávno jí zemřel manžel Jiří Menzel, poté musela snášet kritiku veřejnosti za třetí dítě počaté mimo svazek, a ke všemu vdova přiznala, že se stala obětí podvodu při koupi nemovitosti a následně byla okradena stavební firmou!

Pro Olgu Menzelovou byl odchod Jiřího Menzela velmi náročný, režisér byl totiž doma když umíral, a kromě ošetřovatelů byla právě jeho žena jediným člověkem, kdo k němu mohl.

Kvůli koronaviru ovšem musela Menzelová dodržovat přísná hygienická opatření a vše si prý uvědomila až pár týdnů po smrti manžela! 

"Z toho samotného konce jsem byla nejprve strašně vyčerpaná a když jsem se vzpamatovala z nejhoršího, začala mi docházet ta definitiva. Brečela jsem třeba několikrát denně! Stačilo aby mi někdo kondoloval, nebo jen mluvil o Jirkovi a já už spustila," přiznala Menzelová v rozhovoru pro časopis Moje psychologie. Poté přišel podvod s domem a to už prý vdovu dohnalo na samé dno!

Olga Menzelová Olga Menzelová Zdroj: Profimedia

"Nakonec jsem si musela pomoct antidepresivy. K tomu přispělo v poslední době i to, že jsme stali obětí podvodu při koupi nemovitosti, a následně dům vykradli dělníci firmy, která objekt opravovala," šokovala Olga Menzelová svou otevřeností pro výše zmíněný časopis.

Pár měsíců před smrtí Menzela totiž jeho manželka pořídila dům za dvacet milionů, a měsíční splátky této nemovitosti vyjdou na téměř dvacet tisíc korun měsíčně, což je pro vdovu obrovský závazek, a to nečekala, že ji někdo ještě okrade!

Menzelová pak dodala, že ji z celé situace vytáhly děti, bez kterých by to nejspíš nezvládla. Tak snad se na ni po všech útrapách usměje štěstí...

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky