Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Olga Menzelová přiznala problémy. Byla okradena stavební firmou

Olga Menzelová
Olga Menzelová
Zdroj: Profimedia

Olga Menzelová neprožívá zrovna jednoduché životní období. Nedávno jí zemřel manžel Jiří Menzel, poté musela snášet kritiku veřejnosti za třetí dítě počaté mimo svazek, a ke všemu vdova přiznala, že se stala obětí podvodu při koupi nemovitosti a následně byla okradena stavební firmou!

Pro Olgu Menzelovou byl odchod Jiřího Menzela velmi náročný, režisér byl totiž doma když umíral, a kromě ošetřovatelů byla právě jeho žena jediným člověkem, kdo k němu mohl.

Kvůli koronaviru ovšem musela Menzelová dodržovat přísná hygienická opatření a vše si prý uvědomila až pár týdnů po smrti manžela! 

"Z toho samotného konce jsem byla nejprve strašně vyčerpaná a když jsem se vzpamatovala z nejhoršího, začala mi docházet ta definitiva. Brečela jsem třeba několikrát denně! Stačilo aby mi někdo kondoloval, nebo jen mluvil o Jirkovi a já už spustila," přiznala Menzelová v rozhovoru pro časopis Moje psychologie. Poté přišel podvod s domem a to už prý vdovu dohnalo na samé dno!

Olga Menzelová Olga Menzelová Zdroj: Profimedia

"Nakonec jsem si musela pomoct antidepresivy. K tomu přispělo v poslední době i to, že jsme stali obětí podvodu při koupi nemovitosti, a následně dům vykradli dělníci firmy, která objekt opravovala," šokovala Olga Menzelová svou otevřeností pro výše zmíněný časopis.

Pár měsíců před smrtí Menzela totiž jeho manželka pořídila dům za dvacet milionů, a měsíční splátky této nemovitosti vyjdou na téměř dvacet tisíc korun měsíčně, což je pro vdovu obrovský závazek, a to nečekala, že ji někdo ještě okrade!

Menzelová pak dodala, že ji z celé situace vytáhly děti, bez kterých by to nejspíš nezvládla. Tak snad se na ni po všech útrapách usměje štěstí...

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU