Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Olga Matušková si konečně našla novou lásku, byl to Waldemarův přítel

Olga Matušková
Olga Matušková
Zdroj: Profimedia.cz

Už čtyři roky se spekuluje, jaký je vztah mezi vdovou po legendárním zpěvákovi Waldemaru Matuškovi Olgou a spoluzakladatelem divadla Semafor Jiřím Plannerem. Nyní vše konečně vyplulo na povrch a pár přiznal, že spolu žije. Planner se dokonce za vdovou odstěhoval.

Olga Matušková a Jiří Planner se už několik let prezentují jako blízcí přátelé, ale až teď vdova po legendárním zpěvákovi Waldemaru Matuškovi přiznala, že je spojuje víc. Jsou prý partnery.

Vztah je možná vážnější, než by se zdálo, protože se Planner rozhodl za Olinou přestěhovat na Floridu. Nenastěhoval se ale přímo k ní, koupil si dům v sousedství. Ponechal si však i svůj dům v Los Angeles, kde žil doteď.

Mají teď tedy poměrně rušno. Jak Matušková prozradila, pár dní jsou u ní, pár dní u jejího partnera a občas zavítají i do Los Angeles, když tam mají zmíněnou nemovitost.

Olga Matušková Olga Matušková Zdroj: Profimedia.cz

„Cestujeme sem a tam. Jen se nám nelíbí to šílení s koronou,“ prozradila Olga Matušková pro Blesk.cz.

Jinak si ale tři domácnosti pochvaluje. Když je na Floridě hurikán, zmizí do L.A., když se tam objeví zemětřesení, utečou zpět na Floridu. Kdy tyto situace přijdou, jim prý předpovídá divoká kočka, která tam s nimi žije.

Čas koronaviru však tráví především na Floridě. Olga tam má totiž i svého bratra Antonína, který za velkou louži také emigroval. Všichni jsou oddanými voliči Trumpa a jeho debakl ve volbách nemohli vydýchat.

Waldemar Matuška, Olga Matušková Waldemar Matuška, Olga Matušková Zdroj: Profimedia.cz

Její syn Waldemar jr. ale volit nemohl. Za dlouhý čas, co v Americe žije, si ještě nebyl schopen vyřídit občanství. Žije převážně v New Yorku a za svou maminkou pravidelně létá.

Na Floridě je samozřejmě v dnešní nelehké době lépe než ve velmi ohroženém New Yorku, proto tam rodina společně tráví co nejvíce času. Sluníčko, oceán a láska, to je to, co oba partnery, kteří jsou v rizikovém věku, udržuje fit a vitální.

Matuška může být v nebi na svou rodinu pyšný. Je soudržná a skandály se jí vyhýbají. Navíc jeho manželka nezestárne sama, což by si jistě zpěvák přál. Jirku dobře znal, byli přátelé, a dokonce ho požádal, aby šel za kmotra jeho synovi. Ten souhlasil a dnes do rodiny neodmyslitelně patří.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU