Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Olga Lounová ukázala těhotenské bříško: Cítím se jako Otesánek, říká

Olga Lounová
Olga Lounová
Zdroj: Profimedia
Olga Lounová

Olga Lounová se nedávno pochlubila radostnou novinkou. Zpěvačka je v pokročilém stádiu těhotenství a protože téměř nepřibrala, podařilo se jí zprávu tajit dlouhé měsíce. Nyní se ale budoucí maminka už neskrývá, a tak nafotila první těhotenské snímky, kterými se pochlubila fanouškům na Instagramu.

Olga Lounová oznámila své těhotenství teprve nedávno. Budoucí maminka sdílela videoklip k intimní písni Patříme k sobě, ve kterém veřejnosti vůbec poprvé představila svého partnera Jana Kregla, se kterým tvoří pár už několik let.

Svoje soukromí si ale hvězda bedlivě střeží a proto dlouho tajila i svůj požehnaný stav. Lounová je v těhotenství velice aktivní a donedávna ještě pravidelně koncertovala. 

Během jednoho z vystoupení Olga prozradila i pohlaví miminka, které nosí pod srdcem. "Já bych radši kluka, tak mám holčičku. Dělám si legraci, chci holčičku, samozřejmě. Holčičky jsou dobrý, udělají si culíčky. Ale radost bych měla i z toho kluka," pochlubila se Lounová na koncertu v Plzni, kam si na pódium pozvala kapelu i nastávajícího tatínka a společně vystřelili konfety a celé pódium se zbarvilo do růžové. Nyní se šťastná zpěvačka poprvé nechala zvěčnit s rostoucím bříškem a ohromně jí to sluší.

Rosteme

"Už se začínám cítit trochu jako Otesánek. Rosteme, rosteme. Vyšli jsme si na procházku s holčičkou a Anička cvakla pár foteček. Ať ta moje holka vidí, jak ji maminka šťastná nosila, než už to fotit nepůjde," napsala Olga k Lounová k sérii velice vydařených těhotenských snímků.

Pod fotku začaly hvězdě ihned přibývat pochvalné komentáře od kolegů z branže. Dagmar Havlová napsala tři srdíčka a Andrea Verešová vyjádřila budoucí mamince obdiv jedním slovem krásná.

I když je Olga Lounová v pokročilém stavu těhotenství a porod má za rohem, svůj volný čas rozhodně netráví s nohama na gauči a aktuálně dokončuje další desku. 

Olga Lounová za pár týdnů přivede na svět dceru

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky