Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Oldřich Kaiser u soudu: Přátelé prosí Dášu Vokatou, aby na partnera dohlédla

Oldřich Kaiser
Oldřich Kaiser
Zdroj: profimedia
Oldřich Kaiser

Oldřich Kaiser před časem prodělal infarkt. Doslova utekl hrobníkovi z lopaty. Naštěstí se včas dostal do péče lékařů a těm se podařilo díky operaci herce dát rychle dohromady. Oldřich ale vůbec nerespektuje doporučení lékařů a hazarduje se svým zdravím!

Zpráva o vážném stavu Oldřicha před pár týdny všechny vyděsila. Herec je vášnivý kuřák a dříve bojoval se svojí zálibou v alkoholu. Pití se ale vzdal, změnila ho totiž láska!

Paradoxně doběhl Kaisera životní styl z minulosti zrovna v období, kdy už měl vše pod kontrolou a začal s partnerkou Dášou Vokatou úplně nový život. Oldřich si ale ze svého zdravotního stavu příliš těžkou hlavu nedělá! Po náročné operaci srdce měl být minimálně šest týdnů v klidu, sveřepý herec ale názory lékařů doslova ignoruje.

Necelé dva týdny po operaci se vydal dokonce na výlet za hranice! Místo odpočinku a klidu se vrhl do víru velkoměsta a navštívil s kamarádem, umělcem Vladimírem Franzem Vídeň. Kaiser na fotkách působil lehce unaveně, bylo ale vidět, že si užívá čerstvého vzduchu a sluníčka. Fakt, že ale nedodržuje potřebný klid pro hojení ran po operaci by mohlo ít vážné následky.

Uplynul další týden a tentokrát se herec pustil doslova do sebevražedné akce. Dostavil se totiž k soudu, kde navíc nedokázal udržet emoce na uzdě! Kaiser má svoji hlavu a tak se k soudu dostavil i když bylo jasné, že to v jeho stavu není nejlepší nápad. Herec se soudil kvůli tvrzení deníku Blesk, který zveřejnil článek a video s tvrzením, že je Oldřich příbuzný komunistického prezidenta Antonína Zápotockého! To Kaisera namíchlo natolik, že za tuto dezinformaci požadoval pět milionů korun jako odškodné. Nakonec se ale musel spokojit s mnohem nižší částkou, konkrétně 100 000 Kč, s čímž on ale zásadně nesouhlasí. 

S Dášou Vokatou se život nemazlil. Oldřich Kaiser jí ale vrátil úsměv.

Během stání se herec vytočil natolik, že zvýšil v soudní síni hlas, za což se vzápětí omluvil. Zda se bude dál odvolávat k nejvyššímu soudu zatím neprozradil, nechává si čas na rozmyšlenou. Jeho přítelkyně Dáša se na svém Facebooku sdílela článek o této události, kde ji hned přátelé varovali, aby Olda zvolnil! "Aby ho zase nekleplo," píše kamarádka Vokaté a v tomto duchu se sešlo více komentářů... 

Kaiser je zkrátka živel a slovo klid nemá ve svém slovníku. Tak snad mu jeho divoká povaha nepřidělá další zdravotní komplikace. Přeci jen už není nejmladší a měl by se šetřit. Infarkt ale možná byl pro herce právě znamením, aby ve svém tempu maličko zvolnil! Zatím ho ale bohužel ani tohle varování nedonutilo se na chvilku zastavit. 

Dáša by si měla svého partnera více hlídat, přeci jen, už nejsou nejmladší a mejdany do rána, byť bez alkoholu, už by měli přenechat mladším generacím.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky