Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Odhalení: Žilková je taky bulvární blondýna!

Zdroj: Profimedia.cz

Veronika Žilková si na vlastní kůži vyzkoušela, jaké je to být novinářkou. V jednom z dílů cyklu TV Nova Soukromé pasti s názvem Riskantní interview si zahrála redaktorku, která zpovídá slavnou herečku...

Jsem blondýna a dělám v bulváru. Denně klopýtám na jehlách do redakce, abych se smečkou dalších krvelačných hyen vymyslela novou boudu na naše celebrity. Dneska si můžeme říct, jak se povedlo tvůrcům Soukromých pastí vylíčit vztah novinářů a celebrit.

O co vlastně šlo

Redaktorka v podání Veroniky Žilkové zatouží udělat rozhovor se slavnou herečkou (Eliška Balzerová). Ta její nabídku nejprve odmítne s tím, že rozhovory nedává. Redaktorka si nakonec získá její důvěru a k rozhovoru dojde. Když ho však novinářka zveřejní neautorizovaný, se všemi pikantními informacemi, které vyzvěděla, herečka ji v rozčilení navštíví a chce jí pořádně vynadat... Nakonec herečka zjistí, že redaktorka je její nevlastní sestra. A hledají k sobě navzájem vztah...

Jsem novinářka, ne imagemaker!

Pro Veroniku Žilkovou musela být tahle role výzva. Už jsem tady jednou popisovala, jak ráda poučuje novináře, které otázky jsou dobré a které hloupé. Naivní otázky – Jste šťastná? Jaké jste měla dětství? Pomohla vám krása v kariéře? – které dávala jako novinářka ve filmu, jí musely úplně rvát uši. Každopádně měla štěstí, rozhovor se jí povedlo udělat pikantní. Alespoň soudě podle toho, že se ho šéfredaktorka (v podání Jany Krausové) tak trochu obávala zveřejnit. To by se u nás v bulváru rozhodně nestalo! Ovšem odpověď novinářky Svobodové alias Veroniky Žilkové si zapíšu za uši – jsem novinářka, ne imagemaker. To se bude hodit, až na mě bude zase některá celebrita ječet do telefonu, že jsem pokazila její pěkný mediální obraz!

Někdy se drby hodí, jindy ne!

Pokud jde o paní Veroniku, musím přiznat, že se její komunikace s námi oproti minulým letům výrazně zlepšila. Důvod? Jedním z nich je samozřejmě propagace pořadu Pustit žilou, který si (bohužel pro Žilkovou) nevydobyl potřebnou sledovanost, a tudíž ji potřebuje zvýšit. Druhým důvodem je bezpochyby dcera Agáta Hanychová – na ni mají pifku snad úplně všichni, a tak maminka dělá, co může, aby to trochu vyžehlila. Ochotně se usmívá do fotoaparátů (pokud možno po boku Agáty) a odpovídá i na otázky, které by dřív označila za debilní. Na druhou stranu ve svém pořadu do bulváru šije, seč může. Divné, že? Možná proto bych touto cestou chtěla vyjádřit dík moderátorce Laďce Něrgešové, která byla v Pustit žilou jako host a bulváru se zastala. „Bulvár mě baví tak, jak je, nechtěla bych ho měnit. Já se sice kolikrát taky divím, co všechno jsem údajně řekla, ale zas mě příšerně baví číst si o těch ostatních,“ řekla. A přesně tak to je!

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky