Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Ochotská vs. Kloubková: Proč si jdou po krku?

Zdroj: Profimedia.cz

Být moderátorkou Televizních novin na Nově – to je sen mnoha dívek. Dvěma pohledným blondýnkám, Michaele Ochotské a Kristině Kloubkové, se to podařilo. A teď si prý jdou po krku… Která bude nakonec hrát prim?

Jsem blondýna a dělám v bulváru. Denně klopýtám na jehlách do redakce, abych se smečkou dalších krvelačných hyen vymyslela novou boudu na naše celebrity. Tentokrát si povíme něco o dvou krásných moderátorkách Novy.

Kariéra strmě stoupá

Michaela Ochotská nastoupila do Televizních novin ve chvíli, kdy oblíbená Lucie Borhyová odcházela na mateřskou dovolenou. I přesto, že její moderování nebylo zdaleka „tip ťop“, mnoha divákům padla do oka. A tak Borhyová raději honem rychle ohlásila návrat na obrazovku. Mnozí si mysleli, že Ochotská v tu chvíli má s kariérou amen… Chyba lávky! Na pár týdnů se „uklidila“ do Odpoledních Televizních novin, ale pak byla vrácena do hlavního vysílání, kde nahradila Renátu Czadernovou. Jenže…

Kristina Kloubková

Přitančila baletka

K Czadernové vedení Novy povolalo ze Snídaně s Novou Kristinu Kloubkovou. A tahle tanečnice s minimální moderátorskou praxí a bez školy diplomacie (kterou ukončila před pár dny Ochotská) začala krásnou Míšu válcovat. Ze zákulisí Novy unikají informace, jak se Ochotská zuby nehty snaží být lepší a hezčí než Kristina. Ta ale podle „novácké“ šuškandy získává díky své veselé povaze a přirozenému projevu stále větší sympatie. Je prý otázkou času, kdy si tyhle dvě ambiciózní blondýny vjedou do vlasů. Komu budete držet palce?

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky