Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Ochotská to dokázala! Už tři měsíce po porodu má zpět svou váhu!

Ochotská to dokázala! Už tři měsíce po porodu má zpět svou váhu!
Ochotská to dokázala! Už tři měsíce po porodu má zpět svou váhu!
Zdroj: archiv

Moderátorka a herečka Míša Ochotská dokázala pro mnohé ženy nemožné, už tři měsíce po porodu je opět na své váze, a to i přesto, že - jak sama říká - miluje jídlo, nic si neodpírá a navíc kojí.

"Je pravda, že už jsem opět na své váze. Malej mě doslova vysává a nezastavím se. A to jsem fakt žrout, miluji smažený sýr a také muffiny," vysvětlila Ochotská. Teď si ale užívá hlavně fakt, že se zase sešla celá rodina. Její partner tenista Lukáš Rosol se vrátil z turnajů v Americe a na pár dní si tak užíval doma.

"Bohužel už zase budu pokračovat na další turnaje, s Míšou a malým nebudu ani týden. Ale moc jsem si to užil. S Andreasem jsem byl maximální možný čas, přebaluju a kdybych uměl, tak i kojím," prozradil s úsměvem Lukáš.

Zdroj: archiv "Ještě, že je skype. S Míšou jsme na něm každý den, takže malého vidím vlastně neustále," dodal Rosol. který s Míšou i synem vyrazil dokoupit chybějící výbavičku pro syna do celebritami vyhledávaného dětského obchodu v Hostivici. "Chyběli nám ještě nějaké drobnosti, tak bylo potřeba je pořídit," dodal Rosol.

Malý Andreas zanedlouho uvidí svého tátu poprvé v akci. Míša pojede i se synem na tenisový turnaj do Mnichova. "Na let s malým se zatím necítím, ale Mnichov je kousek, tak pojedeme celá rodina a zkusíme, zda se to už dá zvládnout. A snad přinese Andreasek Lukášovi štěstí," dodala Ochotská.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky